Saç Şekillendiriciler Maşa Tavsiyesi

Jennes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2011
62
3
kızlar
benim çok amatör bir maşam var bukleli saçları çok seviyorum ama saç tellerim çok ince ve zayıf. şekil verince hiç durmuyo bi tek spreye boğarsam. o zaman da hem kazık gibi oluyo hem de saçlarım bu tarz işlemlerden çok zarar görüyor. tavsiye edebileceğiniz bi maşa marka/modeli var mı?

Braunun ürünleri gerçekten iyi canım ben düzleştiricisini kullandım jilet gibi dümdüz yaptı şaçımı ayrıca kırmıyorda mavi ışık teknolojisi mi ne varmış yanlış hatırlamıyorsam, maşasıda iyidir diye düşünüyorum :KK51:

tavsiyeler için teşekkürler ama hangi model?
hangi markanın hangi modelini almalıyım? $Adsýz.jpg
bendeki bundan ama ısı ayarı yok artı çok geç ısınıyor :KK31:

Benimki babyliss çok memnunum tatlım bir de seramid kaplamalı mı ne diyorlar ya ondan.Markasını tam yazmak isterdim de kutusunu filan bulamadım o yüzden yazamıyorum ama kalın bir maşa o yüzden bukleler kalın oluyor dalgalı gibi ve çok doğal duruyor.Ama saçım kalın telli belki ondan doğal duruyor neyle alakalı o tam bilmiyorum açıkçası.

ama malesef benim saçımda kalın maşa hiç işe yaramıyor. ince maşayle bile saçım bukle tutmuyor. spreye boğmama rağmen maksimum 5-6 saat duruyor, belki o kadar bile durmuyor. o yüzden o maşa bana yaramaz sanırım. 19mm lik versiyonu varsa olabilir belki... fikir için teşekkürler :KK3:

Benim saçlarımda aşırı ince telli ben Babyliss maşa kullanıyorum, ve gerçekten çok memnunum. $c319e-baby-hajs-19mm.jpg Orta kalınlıkta bi maşa ve saçların söndüğünde doğal ve güzel duruyo :)

ben de babyliss in ince uçlusundan kullanıyorum çok memnunum kısa sürede ısınması ve kısa sürede şekil vermesinin yanında aynı zamanda saçımı yıpratmıyorda. :)

X