Saç Şekillendiriciler Mavi su kullananların yorumları

Gecen ay bende mavı su almak ıcın kuaföre gttim saclarım cıtısıo karısıyor taranmıyordu mavi su yerıne bna morfose keratin saç serumunu önerdi onu aldımm mavı sudan daha etkılı oldugunu söyledıler sac serumumdan memnunum :)

selective mavi su kullanıyorum bir süredir ama bir fark hissedemedim ben :KK43: bir yerlerde yanlış mı yapıyorum acaba :KK43:

saçlarım kuru iken fönden önce mavi su (sarıkız) kullanıyorum.bi kac fıs sıkıp üzerinden fön geçiyorum.fena bi ürün değil ama yıpranmayı azalttığını yada çok bakım yaptıgını düşünmüyorum.onun yerine size panthenin 2 fazlı onarıcı spreyini öneririm.mavi suyum bittiğinde öylesine almıştım ama çok memnun kaldım kokusu harika saçlarımda ipeksi bi yumuşaklık yaptı ve fön ve masa nın yıpratma etkisini azalttı .şiddetle tavsiye ederim

Totex mavi su aldım. biraz yapıştıryor ve ağırlaştırıyor saçları. Çok yıpranmış saçlar için hiç yoktan iyidir, ama normal saçlar için saçı ağırlaştırıyor. Gliss sadece taramak için iyi, yeterince saçta parlaklık ve onarma sağlamıyor. Glisin bir çok rengini kullandım hepsi aynı hemen hemen. John Frieda keratinli düzleştirici spreyi fena değil, ama saç iddia edildiği gibi üç gün düz kalmıyor. En iyisi bioblas sıvı saç kremi. Saçım açıcıdan yanmıştı. En iyi o yatıştırıp, elektriklenmeyi alıyordu.

arkadaşlar saç kremi niyetine kıullanılan mavi suyu kullnanlar memnun olup olmadıklarını belirtebilir mi
saçlarım röfleli açılmıyor önerirmisiniz bu mavi suyu?

ben kullanıyorum kuaforum bıdonla alıyo bende su şişesine dolduruyorum kullanıyom . çok memnunum acaba beleş diye mi kıhkıhkıhkıh :KK52::KK52:

X