Mayıs 2024 çatlatma iğnesi sürecini toplanın birlikte takip edelim

Merhaba kızlar lütfen yardımcı olurmusunuz. P. Tesi çatlatma iğnesi nin 14.günüydü, beta 4.5çıktı. İki gün sonra yani bugün 16.gün beta 10.1çıkmış. İki katı artış var, ama gün olarak çok düşük değil mi değer? Kimyasal olmasından korkuyorum.. Lütfen yorum bekliyorum🌹
Belki geç döllenmedir ondan böyledir 2 kat artış olmuş sonuçta siz yarın yine kan verin inşallah hayırlı sonuçlar alırsın 🙏🏻

Belki geç döllenmedir ondan böyledir 2 kat artış olmuş sonuçta siz yarın yine kan verin inşallah hayırlı sonuçlar alırsın 🙏🏻
Geç döllenme geç yumurtlamamıdır yoksa geç yerleşme mi. Yumurta 36saatlerde çatlamıyormu. İki yumurtam oluşmuştu, klomenle 12mm ve 18 mm. Ve yumurta lar bu büyüklükteyken iğne vuruldu

Geç döllenme geç yumurtlamamıdır yoksa geç yerleşme mi. Yumurta 36saatlerde çatlamıyormu. İki yumurtam oluşmuştu, klomenle 12mm ve 18 mm. Ve yumurta lar bu büyüklükteyken iğne vuruldu
Benim yumurtam çatladığında 48 saati geçmişti çatladığında hafif kanamam olduğu için anladım zaten ertesi gün doktora gittiğimde yeni çatlamış bazen geç çatlayabilir demişti

Bende bırınde yaptırdım bugün 13. Gün kan sonucum pozitif
Merhaba, ben 15 mayısta catlatma iğnesi 17 mayısta aşılama yaptırdım. 27 mayıs yani iğneden sonraki 12.gun pozitifti ama bunun iğneden dolayı olduğu söyleniyor hep. Siz 13.gun normal kaset test mi yaptınız yoksa direk kan mı verdiniz? Ben 2 gün sonra kan vereceğim iğne etkisi vardır belki diye kan vermedim ama kafam.karisti

X