Medeni durum öğrenmenin yolunu buldum

canım paylaşımın iin sağol bunu unutmayacam ben çok uğraşırım böyle şeylerle

ben bırısının kımlıgıne bakar gıbı yapıp ehlıyet mesela
tum ana baba dogum yerı bılgılerını alıyorum
sonra tc kımlık sorgulamadan bakıyorum
ama orada bekar ya da evlı yazmıyor ....
kardesını karısını ordan ogrendım demıssınız helal olsun bravo wallahı :) aklıma gelmedı degıl hani
sıra no dan bulunur dıye dusunuyordum ama sıze bır de sans eserı de gelmıs yoksa mılyn tane ınsan vardır aynı sulaleden sılsıle halınde. neyse :) allah bunu gerektırmesın dıyelım. d ımı ama

hepsini okumadım ama bu kadar şey nasıl tesadüf eseri bulunuyor kafamçokkarıştı
çok şaşırdım doğrusu

O hooo bana bu kadar paranoya yasatacak adamla ne gibi bi münasebetim olabilirki :S
Hem bu bilginin doğrulugu tartısılır. İsim benzerliği cokk fazla var yaw

Hmmmmm!!! :nazar:
İmam nikahlılara nasıl bir uygulama yapıyorsunuz :uhm: "Bütün imamları tek tek geziyorum." dersenir, ona da inanırım haniii!!! :roflol::roflol:

Bu kadar uğraşmışsınız; umarım birilerinin işine yarar.. :kahve:

ben daha kolayını söyliyim çok şüpheniz varsa.. "ben ... bankasından arıyorum eşinizin borcundan dolayı sizi rahatsız etmek durumunda kaldım" deyin. ondan habersiz bi borç olunca her erkek atlar çünkü isim falan sormak bile aklına gelmez.
madem güvenmiyorsun bu kadar hafiyelik niye ki ayrıca...

yani artık yaa ben evli olduğunu bilmiyodum bahanesi ardına sığınmasınlar dimi

:KK70: peki şekerim 1 soru neden -30 ve neden +1
verdigin örnekteki 7. basamak nereye gitti o nerede kullanılacak
ben çok ciddiye aldım valla merakımı gidermem laızm.

evet bende çok merak ettim bu 30 rakamı 08 ve +1 olayı nedir. arada bir rakam eksik kalıyor zaten. bunu bir daha açıklarsan ben eni konu oturup uğraşıcam.. çünkü hakkında bilgi almam gereken acele bi pislik var..

Eski sevgilimin imam nikahı ile evli olduğunu ve 2 çocuğu bulunduğunu ancak öldükten sonra öğrendim.. Boşuna uğraşmayın bunlarla burası Türkiye..

X