Doğuma Hazırlık Medical Park Pendik Doğum yapanlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

diaymonds

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
368
397
28
Merhabalar, gebeliğimin henüz çok başındayım. Allah nasip eder de herşey yolunda giderse normal doğum yapmak istiyorum. Şuan Medical Park Pendik ve Medipol Pendik'te 2 farklı doktora gidiyorum. Medipolü hastane olarak pek sevemiyorum kadın doğum konusunda, Medical hakkında ise doktorumdan emin olamıyorum yoğun olduğu için çok ilgili olamayabiliyor ama bilgisine kendisine sakinliğine güveniyorum. Medical Park Pendik'te normal doğum yapmış olan var mı acaba? Bazı doktorlar bebeğin başı görünene dek gelmiyormuş, bu durumda ebeleri nasıldır? Memnun kalan kalmayan var mı acaba?

Merakla yorumları bekliyor olacağım
İns yazarlar tecrübesi olan arkadaşlar
Medipolu neden sevmediniz

Merakla yorumları bekliyor olacağım
İns yazarlar tecrübesi olan arkadaşlar
Medipolu neden sevmediniz
Ben de merakla bekliyorum, çünkü hiç ayrıntılı yorum yok🙂

Medipolde bazı doktorlar eşi almıyor muayene odasına, bi de geçen acile gittim lekelenmem oldu. Daha önce bir düşüğüm var, riskim vardı yani. Bu gebeliğimde ilk defa lekelenme yaşayınca gittim. Nöbetçi doktor danışmadaki kıza telefondan durumu acil mi, kanaması var mı gibi gibi bir sürü soru sordu. Yani acil değilse almam gibi. Ben de direk medical parka çıkıp gittim insan gibi muayene oldum. Ya o an durumum acil olsaydı? Neyse ben bir şey yapmamama rağmen o danışmadaki kız sağolsun tutanak tutmuş doktora da bir uyarı almış kendileri. Bu dediğim tüm durumlar baktığınızda doktorlarla alakalı ama nedense soğuttu beni...

Merhabalar, gebeliğimin henüz çok başındayım. Allah nasip eder de herşey yolunda giderse normal doğum yapmak istiyorum. Şuan Medical Park Pendik ve Medipol Pendik'te 2 farklı doktora gidiyorum. Medipolü hastane olarak pek sevemiyorum kadın doğum konusunda, Medical hakkında ise doktorumdan emin olamıyorum yoğun olduğu için çok ilgili olamayabiliyor ama bilgisine kendisine sakinliğine güveniyorum. Medical Park Pendik'te normal doğum yapmış olan var mı acaba? Bazı doktorlar bebeğin başı görünene dek gelmiyormuş, bu durumda ebeleri nasıldır? Memnun kalan kalmayan var mı acaba?

MEdikal park da hangi doktor ile ilerliyorsunuz ?

Bende konuyu takipteyim, pendik medipoldeki doktorumu seviyordum aslında ama sancı odasına bile eşleri almadıklarını duyunca devam etmemeye karar verdim. Nilüfer imamoğlu durmuş’a gittim geçen çok sevdim doktoru, sanırım onunla ilerleyeceğim bende 😊

Bende konuyu takipteyim, pendik medipoldeki doktorumu seviyordum aslında ama sancı odasına bile eşleri almadıklarını duyunca devam etmemeye karar verdim. Nilüfer imamoğlu durmuş’a gittim geçen çok sevdim doktoru, sanırım onunla ilerleyeceğim bende 😊
Benim bi arkadaşım eşleri sancı odasına aldıklarını ama doğuma almadıklarını söylemişti yakın zamanda doğum yaptı orada. Ama ben doğumda eşim girebilsin istiyorum o yüzden daha çok Medical'e kaydım. Nilüfer hanım dünya tatlısıdır ama acil durum yaşadım, ilaçla ilgili danıştığım mesajımı pek önemsemedi belki de yoğundu olabilir. Cumartesi kontrolüm var, aklımda kalan tüm soruları soracağım içimde şüphe kalırsa belki doktorumu değiştiririm...

Benim bi arkadaşım eşleri sancı odasına aldıklarını ama doğuma almadıklarını söylemişti yakın zamanda doğum yaptı orada. Ama ben doğumda eşim girebilsin istiyorum o yüzden daha çok Medical'e kaydım. Nilüfer hanım dünya tatlısıdır ama acil durum yaşadım, ilaçla ilgili danıştığım mesajımı pek önemsemedi belki de yoğundu olabilir. Cumartesi kontrolüm var, aklımda kalan tüm soruları soracağım içimde şüphe kalırsa belki doktorumu değiştiririm...
Evet doğum konusunda bende senin gibi düşünüyorum. Medipolü birkaç hafta önce aradım telefonda sancı odasına almadıklarını söylemişlerdi, tekrar danışmakta fayda var o halde. 😊
Ben hiç mesajlaşmadım ama yoğun olabilir dediğin gibi.

Ben Nilüfer hanım ile ilerliyorum başlarda sakin olması beni tedirgin etmişti umursamıyor mu acaba dedim. Süreç ilerledikçe aslında olağan sürecin böyle olması gerektiğini anladım. 7 haftalık gebelik için oturup uzun uzun anlatamaz ama 25 haftada biraz daha süreci anlatıyor artık anlatır sizi tatmin eder duruma geliyorsunuz. Yazışmalarda çok kısa ve geç cevap veriyor yoğun olduğu için sanırım diyorum. Aynı hastane de daha önce başka bir kadındogumcuya gitmiştim. Biz 4 arkadaşı kaybetti tavırları kaprisleriyle ama Nilüfer hanım hümanist biri insanlara karşı sevecen pozitif biri insan olarak değer görülebilmek en az doğum kadar önemli diye düşünüyorum.

Merhaba ben pendik medikalpark hastanesinde doğum yaptım doktorum halide yükseldi pandemi olmasına rağmen hem sancı odasına hemde doğuma eşimi aldılar ebeleri doktorları çok iyi memnun kalarak ayrıldım. Özellikle doğumdan sonrada hemşireler çok ilgilendiler

Merhaba ben pendik medikalpark hastanesinde doğum yaptım doktorum halide yükseldi pandemi olmasına rağmen hem sancı odasına hemde doğuma eşimi aldılar ebeleri doktorları çok iyi memnun kalarak ayrıldım. Özellikle doğumdan sonrada hemşireler çok ilgilendiler
Merhabalar, ben de Pendik Medicalparkta doğum yapmayı düşünüyorum da hastane anne sütü yetmediği durumda mama veriyor mu acaba?

Cevabınız için çok sağolun. 36. Haftadayım, yarın doktorumu değiştirmek üzere Halide Yüksel'e randevum var. Biraz geç kaldım ama son haftalarımda içim rahat etmedi bir de Halide Hanım ile tanışmak istedim. Bu haftadan sonra kabul eder mi etmez mi endişelerim var ama umarım ben de sizin gibi memnun olarak tamamlarım bu güzel süreçleri🙂

Cevabınız için çok sağolun. 36. Haftadayım, yarın doktorumu değiştirmek üzere Halide Yüksel'e randevum var. Biraz geç kaldım ama son haftalarımda içim rahat etmedi bir de Halide Hanım ile tanışmak istedim. Bu haftadan sonra kabul eder mi etmez mi endişelerim var ama umarım ben de sizin gibi memnun olarak tamamlarım bu güzel süreçleri🙂
Bende Pendik’te oturuyorum fakat farklı bi özel hastaneye gidiyorum oranın doğum paketleri vs bilgi alırsanız paylaşırmısınız bide doktorla ilgili izlenimlerinizi

neden değiştirmek istiyorsunuz ?

İyi günler eşim medikalparkta çalıştığı iÇin ilk beş ay kontrollerimi herşeyimi orda yaptırdım. Ama şimdi iş değişikliği oldu ve fiyatlar pahalı geldi. Ben gebzedekine gidiyordum. Pendik medikal park ve medipolün fiyatları nedir acaba? Bilgi aldınız mı hiç doğum ve muayeneler için? Şu an yana yakıla hastaneleri arıyorum. Devletten randevu almak imkansız 2 haftadır uğraşıyorum. Şu an aklıma yatan Pendik yüzyıl var.

Merhaba, medical parkta muayeneler 450-500 civarı değişiyor, medipol ise biraz daha uygun yanlış hatırlamıyorsam 300 civarıydı. Doğum konusunda bilgim yok tss yaptırmıştım öncesinde🙂 Devlet dediğiniz gibi imkansız gibi bir şey🙂
İyi günler eşim medikalparkta çalıştığı iÇin ilk beş ay kontrollerimi herşeyimi orda yaptırdım. Ama şimdi iş değişikliği oldu ve fiyatlar pahalı geldi. Ben gebzedekine gidiyordum. Pendik medikal park ve medipolün fiyatları nedir acaba? Bilgi aldınız mı hiç doğum ve muayeneler için? Şu an yana yakıla hastaneleri arıyorum. Devletten randevu almak imkansız 2 haftadır uğraşıyorum. Şu an aklıma yatan Pendik yüzyıl var.

Halide Hanımdan memnun kaldınız mı?
Bana da doktorum, Neslihan hanımı önermişti ama mesai dışı doğumlara kalmıyormuş.
Halide hanım kalıyor dediler.

X