Medipol Mega Üniversite Hastanesi tüp bebek için ??

tzlm

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
168
143
24

Medipol Mega Üniversite Hastanesi​

Arkadaşlar bu hastanede tüp bebek tedavisi için yada gebe kalmak için giden oldu mu ? İyi bir yer mi. Bebek tedavisi için giden arkadaşlar varsa bana biraz bilgi lazım orda tedavi olacağız eşimle.

Bende bu hastaneyi listeme almışım bi yorumda olumlu bir mesaj görmüştüm onun için eklemişim. Eğer yazanlar olursa buradan okumaya devam edeyim.
Neredeki medipole gideceksiniz ve hangi doktor?

Bende bu hastaneyi listeme almışım bi yorumda olumlu bir mesaj görmüştüm onun için eklemişim. Eğer yazanlar olursa buradan okumaya devam edeyim.
Neredeki medipole gideceksiniz ve hangi doktor?
Göztepe medipol hastanesi eşim ilk gitti tahlillerini falan tutu fiyatları çok yüksek sadece eşimin tahlilleri on bin TL tutu. Ocak ayında bende gideceğim, biraz araştırayım dedim ama kimseler yazmadı.

Göztepe medipol hastanesi eşim ilk gitti tahlillerini falan tutu fiyatları çok yüksek sadece eşimin tahlilleri on bin TL tutu. Ocak ayında bende gideceğim, biraz araştırayım dedim ama kimseler yazmadı.
Baya yuksekmış cidden. Sgk anlaşmalı tüp bebek yapıyor mu bilginiz var mı?

Evet yapıyor. Peki SGK anlaşmalı tüp bebek fiyatları ne kadar bi bilginiz var mı ? Hastaneye göre değişiyor mu yine ?
Hastaneye göre değişebilir sanırım ama ilaçlarda yuzde otuz gibi bir indirim oluyor hastene fiyatlarında da üç dört bin lira gibi düşük oluyor sgk anlaşmalı olunca. Ama henüz aşılama aşamasındayım o yuzden birebir görüşmem olmadı henüz netten arastırmalarım sadece bunlar

Hastaneye göre değişebilir sanırım ama ilaçlarda yuzde otuz gibi bir indirim oluyor hastene fiyatlarında da üç dört bin lira gibi düşük oluyor sgk anlaşmalı olunca. Ama henüz aşılama aşamasındayım o yuzden birebir görüşmem olmadı henüz netten arastırmalarım sadece bunlar
Tüp bebekten önce aşılama mı oluyor ?

Tüp bebekten önce aşılama mı oluyor ?
Ben devlet hastanesinde başladım ilk tedaviye devlet destekli tüp bebek için iki tane iğneli aşılamamın olumsuz olması gerekiyor. Eğer direk özele gidiyorsanız istediğinizden başlayabilirler.

X