Meme ameliyatı sonrası ilk haftam

bilgi için teşekkür ederim, sahiden de su an 7. Günüm ve tüm ağrılar neredeyse gitti her şeyi tek başıma yapabiliyorum yalnız drenlerim hala takılı 😬 bir de sol meme ucumda his kaybı yaşadığımı fark ettim ve korktum. Kızlar bu durum normal midir, geçer değil mi 🥺

benim bugün 10. günüm 10 dk yürüyünce sırt ağrım başlıyor yatarken hiçbir sorun yok sizde de oluyor mu
Merhaba, benim de aynı şekilde şu an. Kaçıncı günden sonra iyi oldunuz acaba? Bir de ben kas altı ağrısı yüzünden kaplumbağa gibi ilerliyorum hahah

Benimki de kas altı. 2. Hafta itibariyle ameliyat olduğumu unutmuş durumdayım. Ağrım sızım neredeyse hiç yok. Korsenin rahatsızlığı hala devam ediyor. Sırt ağrısı olursa da ondan oluyor zaten 😊

Merhaba, benim de aynı şekilde şu an. Kaçıncı günden sonra iyi oldunuz acaba? Bir de ben kas altı ağrısı yüzünden kaplumbağa gibi ilerliyorum hahah
merhaba tam olarak geçmiş değil fazla ayakta durursam veya yaslanmazsam bir yere yine ağrıyor fakat daha az ağrıyor bugün 20. günüm ama tavsiyem dik durun ve bol bol evde yürüyün duşta ılık su tutmak da azaltıyor ağrıları

merhaba tam olarak geçmiş değil fazla ayakta durursam veya yaslanmazsam bir yere yine ağrıyor fakat daha az ağrıyor bugün 20. günüm ama tavsiyem dik durun ve bol bol evde yürüyün duşta ılık su tutmak da azaltıyor ağrıları
Şekli nasıl memelerinizin benimkiler çok çirkin duruyor yayvan ve geniş düzelecek mi bu hiç sevmedim görüntüsünü 1 hafta oldu

Şekli nasıl memelerinizin benimkiler çok çirkin duruyor yayvan ve geniş düzelecek mi bu hiç sevmedim görüntüsünü 1 hafta oldu
merhaba 1 ay oldu benim şu an şekli tam istediğim gibi doğal duruyor 1 hafta olmuş sizin daha şekli değişecek bayağı hiç üzülmeyin ben de çok üzülmüştüm ama gerçekten meme oturuyor zamanla

merhaba 1 ay oldu benim şu an şekli tam istediğim gibi doğal duruyor 1 hafta olmuş sizin daha şekli değişecek bayağı hiç üzülmeyin ben de çok üzülmüştüm ama gerçekten meme oturuyor zamanla
Teşekkür ederim böyle çok yayvan o normal mi

Ben Drenleriniz çıktıktan kaç gün sonra duşa girdiniz benim 3. Gün çok korkuyorum enfeksiyon olursa diye duşa giremedim hala

Ben Drenleriniz çıktıktan kaç gün sonra duşa girdiniz benim 3. Gün çok korkuyorum enfeksiyon olursa diye duşa giremedim
drenler çıktıktan 1 hafta sonra falan girmiştim 2 gün sonra girebilirmişim halbuki drenlerin yerine pansuman yapıyoruz zaten banyodan çıkınca enfeksiyonu önlüyordur sanırım

X