Meme buyutme sonrasi protezin birinin daha yukarida olmasi

Canım iki ay oldu ameliyat olalı ama sağ gogusum sola göre biraz şiş ama ilk günlerdeki kadar değil sanırım git gide esitlenicek çoğu yorumlarda okuduguma göre 6 ayı buluyormus beklemeye devam
Bende 3. Haftamdayım gittikçe iniyor şişliği eşitlenecek gibi doktorum bana sağ taraftan deneme yapıyoruz oyüzden sola göre daha ödemli oluyormuş galiba iki ölçü denenip 3. De yerleştiriliyor uğraşılıyor normal gibi 🙏🏻

Arkadaslarim guncelleme yapmak istedim belki ayni sikintiyi yasayanlar vardir diye. Bikac gun sonra 4 ayim dolucak ve son uc haftadir doktorum onermemesine ragmen medikal gogus bandaji kullanmaya baslamistim sag protezim insin diye. Artik okadar sinirim bozulmustuki nolursa olsun diye dusundum. Ve ise yaradi :) yarim gun kullandim yani gunde 4-5 saat kadar. Suanda yukarda olan protez digeriyle nerdeyse esitlenmek uzere. Hala ufak bi fark var ama belli belirsiz. Ben o sekilde kalicak diye cok korkmustum. Ya cep kucuk acildiysa yani teknik binsorun varsa yada kapsul olustuysa diye korkuodum. Ama suan cok rahatladim. Doktorlar hep 6 ay diolar ya sanirim gercekten 6 ayda sorunum kalmicak. Kiminin hemen inio kiminin de benim gb biri daha erken biri daha gec oturuo cebe sanirim. Bunalima girmek uzereydim cok sinir bozucuydu cunku. Bunun icin mi eziyet cektim okadar para verdim diye dusunuodum ama dueum duzeldi cok sukur. Ayni durumda olan arkadaslarim vardi umut isigi olsun diye yazmak istedim :)

X