Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası Yardım

Merhaba iki gün önce meme küçültme ameliyatı oldum, şuan mosmor ve drenler var her ikisinde de ama şekil olarak hiç memnun değilim çok yamuk yumuk duruyor asla eşit görünmüyor ve sağ sola doğru şişik normal meme görüntüsü gibi değil düşünmeden edemiyorum ya böyle kalırsa diye. Aynı şey başından geçen daha sonrasında şekli düzeldi diyebilecek biri var mı çok mutsuzum :KK43:(
Merhaba meme ucunuda küçülttümü doktorunuz

Merhabalar meme uçları kesiliyor ardından belirlenen dikliğe göre geri dikiliyor. Ucu aynı kalıyor kahverengi yuvarlak bölgeden kesiliyor direk ucuna müdahale yok :)

Merhabalar meme uçları kesiliyor ardından belirlenen dikliğe göre geri dikiliyor. Ucu aynı kalıyor kahverengi yuvarlak bölgeden kesiliyor direk ucuna müdahale yok :)

Evet biliyorum bu benim 2. ameliyatım ikisindede meme ucu kahve rengi yuvarlak bölge yani areola küçülme yaptırdım ama bu ameliyatımda iyileşme olurken kahverengi yuvarlak bölge kabuk bağladı normalmi diye sormak istedim

Evet biliyorum bu benim 2. ameliyatım ikisindede meme ucu kahve rengi yuvarlak bölge yani areola küçülme yaptırdım ama bu ameliyatımda iyileşme olurken kahverengi yuvarlak bölge kabuk bağladı normalmi diye sormak istedim
Tabiki normal bende oldum bugün 9. Günüm sürekli doktoruml iletişimdeyim çok normal kabuklanma demişti 🤗

Ya burda ağrısı az olanlar olmuş yapmışlardı.ama benim ağrım var.sutyenin üzerinde bandaj var.sizde var miydu.drenler kacinci gün çıktı sizin.bir de varış çorabını ne kadar giydinuz
Benim maaşallah ağrım yok denilcek kadar azdı o da 3. Günden sonra yok oldu tabi ara ara sızlamalar oluyor normal olarak direnlerim ertesi günü çıktı ve çorap vs giymedim göğüslerime korse takılmıştı zaten o şekilde uyandım 9. Gündeyim her gün pansuman tazeliyorum. 20. Günden sonra iz kremine geçilicek şuan nasılsınız?

Benim maaşallah ağrım yok denilcek kadar azdı o da 3. Günden sonra yok oldu tabi ara ara sızlamalar oluyor normal olarak direnlerim ertesi günü çıktı ve çorap vs giymedim göğüslerime korse takılmıştı zaten o şekilde uyandım 9. Gündeyim her gün pansuman tazeliyorum. 20. Günden sonra iz kremine geçilicek şuan nasılsınız?
Ayrıca bu ağrılar basit ağrı kesicilerle geçen ağrılarmış eğer işe yaramadıysa doktorunuza bir danışın boşa ağrı çekmeyin bence

Drenlerim yarın çıkacak batma şeklinde ağrı okuyor bende halsizlik çok fazla.kanim düşüktü sanırım ondan.masalllah sizin kolay geçmiş. Kacinci günden itibaren kendiniz yatıp kalktınız,

Drenlerim yarın çıkacak batma şeklinde ağrı okuyor bende halsizlik çok fazla.kanim düşüktü sanırım ondan.masalllah sizin kolay geçmiş. Kacinci günden itibaren kendiniz yatıp kalktınız,
İkinci günden itibaren kendim yatıp kalkmaya başladım ben ama zaten zor ameliyatlardan biriymiş herkeste iyileşme süreci ve şekli ayrı oluyormuş bir de tabi ameliyatın nasıl geçtiği ne kadar sürdüğü memenin ne halden ne hale geldiği de bu süreçte etkilidir diye düşünüyorum ama sonunda mutlu olacaksınız eminin çok geçmiş olsun :)

Merhaba iki gün önce meme küçültme ameliyatı oldum, şuan mosmor ve drenler var her ikisinde de ama şekil olarak hiç memnun değilim çok yamuk yumuk duruyor asla eşit görünmüyor ve sağ sola doğru şişik normal meme görüntüsü gibi değil düşünmeden edemiyorum ya böyle kalırsa diye. Aynı şey başından geçen daha sonrasında şekli düzeldi diyebilecek biri var mı çok mutsuzum :KK43:

X