Meme küçültme dikişlerde açılma

cizgideyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
8
0
30
Merhaba arkadaşla meme küçültme ameliyatı olalı henüz 17 gün oldu dikişlerin alt kısmınds açılma var 14. Gün kanamam var die doktra yazdığmda pansuman yapmaya başlayın dedi henüz 3 gündür pansuman yapıyorum su süreçten geçmiş yarası iyileşmiş olan var mı nr kullandınız bu izler geçecek mi çok endişeliyim lütfen tecrübe edenler yazabilirse çok sevinirim
IMG_1070.jpeg
IMG_1071.jpeg

Çok fazla açılma var tekrar dikiş atamaz mı :/ çok dikkat edin pansuman yaparken mikrop kapmasın 🥺 çok geçmiş olsun

Bilmiyorum foktra bugün yine resim attım enfeksiyon mu var acaba die ama ısrarla her şey yolunda diyor korkuyorum yaşayan var mı acaba izi kalacak mı merak ediyorum

Bilmiyorum foktra bugün yine resim attım enfeksiyon mu var acaba die ama ısrarla her şey yolunda diyor korkuyorum yaşayan var mı acaba izi kalacak mı merak ediyorum
Bu tarz acilmalarda iz daha büyük oluyor diye biliyorum ama bazı insanların teninde fazla iz kalmıyor kişiye göre değişen bir durum, kapanır ama dikiş açılmalarında iyileşme gerçekten uzun bir sureç ister neyse ki enfeksiyon olmadığını söylemiş yalnız orda dikiş açılan yerde sarı bir birikme var bu doku olabilir ki eğer enfeksiyon değilse doktorunuza bir sorun 🥺 tekrar geçmiş olsun

Merhaba bende kucultme ameliyatı oldum bugün tam 29.gunum ve bi meme alti böyle oluyor yalnız biz 5.gun bantlar cikti o günden beri pansuman yapıyoruz. Pansuman dediğim kremleyip gazli bez koyup kapatacaksın. O yara kendiliginden kapanıyor. Bende sağ meme altim bukadar değil ama aktı ilk 25 gun

Merhaba arkadaşla meme küçültme ameliyatı olalı henüz 17 gün oldu dikişlerin alt kısmınds açılma var 14. Gün kanamam var die doktra yazdığmda pansuman yapmaya başlayın dedi henüz 3 gündür pansuman yapıyorum su süreçten geçmiş yarası iyileşmiş olan var mı nr kullandınız bu izler geçecek mi çok endişeliyim lütfen tecrübe edenler yazabilirse çok sevinirimEki Görüntüle 3356956 Eki Görüntüle 3356955
Merhaba dikişler için geçmiş olsun yeni meme için hayırlı olsun bende yaptırmayı düşünüyorum da acaba ne kadar ödediniz nerede yaptırdınız

Merhaba arkadaşla meme küçültme ameliyatı olalı henüz 17 gün oldu dikişlerin alt kısmınds açılma var 14. Gün kanamam var die doktra yazdığmda pansuman yapmaya başlayın dedi henüz 3 gündür pansuman yapıyorum su süreçten geçmiş yarası iyileşmiş olan var mı nr kullandınız bu izler geçecek mi çok endişeliyim lütfen tecrübe edenler yazabilirse çok sevinirimEki Görüntüle 3356956 Eki Görüntüle 3356955
durumunuz nasıl oldu aynısı bende

Eklentiler

• IMG_2966.jpeg
    IMG_2966.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 44
X