meme operasyon sürecim nasıl ilerliyor

Sanırım bana sordun:) ole anladım. Valla 26 gunum cokta kolay toparlamadım. Benm hayalimde 3 4 gune normal hayata donerim dıe vardı. Sanırım hıc gercek yorumları okumamısım, hep 3 gun gezıp tozanları okumısum. Yatmak kalkmak, ıs yapmak zordu 15 gune kadar. Daha yenı yenı kendıme gelıorm, ama 400 cc bıle kucuk gelıo. Bu eziyete 500 falan ısterdım:)
Kuzum bugün 2.ayim agrım oluyor üşümeye hiç gelmiyor kasılıyor koltuk altımdan başlayan ağrılar oluyor temizlik yaparken ve şuan sağ memem kendi cumhuriyetini ilan etti ve his yok en kısa zamanda topraklarıma katmak istiyorum😢🤲♥️

Ödemler gidince küçülüyor ve küçülmese bile şekli oturduğu için vücudunuza uygun duracaktır
Boyun kaç Benim 300 cc takıldı 2.ayim hala sağ memem yumuşamadı ve his kaybı var ben Kankam la beraber amelyat oldum kız seks yaptı onda his var gayet iyi ilerliyor ben yok masaj kremler yok aman korseler bebekler gibi baktım agrım var sağ memem kendi cumhuriyetini ilan etti ve his yok ben seksten uzağım bende yine his yok anlamadım bu işi normale dönmek dönmek istiyorum yedim bir halt farkındayım vallahi kızlar küçük ama dikse yaptırmayın bıçak altına yatmayın derim

Cok gecmıs olsun oncelıkle, bende 12 gun once amelıyatımı oldum. Henuz daha mutlumyum deglmym bılmıorm sanırım gozume hala kucuk gelıor, gercı onceden dumduzdu buna şükür dıorm ama:) belkı normal sutyenlere gecmıs yapınca birazda olsa rahatlarm🙄 suanda seyı merak edıorm, arada bir bikac saatte olsa medıkal korseyı cıkartıp sporcu sutyeni yıne onden fermuarlı olanlardan takmam da sakınca olurmu acaba????
Bana bir konu hakkında yardımcı olabilir misiniz

Selamlar kızlar
3 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum hep düşündüğüm zor karar verip kolayca ameliyat olduğum bir süreç geçirdim.Benden sonra 4 arkadaşım daha oldu onlar de memnun.Protez kalitesi ve doktor deneyimi kesinle ben bunu anladım.
Oturmaya basladılar çok mutluyum yaza hazırlık baslasınnnn
Merhaba bende düşünüyorum ama merak ettigim bisey var. Ameliyat olduktan sonra meme dokusu nasil oluyor. Yani silikonlu memeye dokuldugunda yine yumuşak meme hissi veriyor mu yoksa topa dokunur gibi bir his mi oluyot

X