Mememdeki kitle tümör çıktı

ladydiana1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
361
156
Merhaba, daha önce de bu konuda başlık açmıştım. 2.5 yıl önce göğüs büyütme ameliyatı oldum. 2 ay önce bir göğsümde kitle hissettim. doktora gittim ultrason sonuçlarım yeni çıktı. iki göğsümde de birden fazla kitle var, tümör oldukları düşünülüyor. biyopsi yapılması silikon olduğu için riskli görüşüyor. İyi huylu olması durumunda takip edileceği, kötü huylu ise kanser olduğu söylendi. yaşım 23 olduğundan kötü olma ihtimalinin düşük olduğu söylendi. mr çekildikten sonra kesin sonuçlar belli olacak. göğsünde silikon olup böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Herhangi bir bilgim yok durumunuz üste kalsın diye yazıyorum acaba silikondan dolayı mı kitle oluşmuş çok çok geçmiş olsun Rabbım. Şafi ismiyle şifa versin insaAllah canm üzülme insaAllah en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun🌸

Çıkarın silikonları sağlıktan değerli değil.
Ben çıkardım 1 sene önce , iyi ki diyorum..

Herhangi bir bilgim yok durumunuz üste kalsın diye yazıyorum acaba silikondan dolayı mı kitle oluşmuş çok çok geçmiş olsun Rabbım. Şafi ismiyle şifa versin insaAllah canm üzülme insaAllah en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun🌸
çok teşekkür ederim, inşallah 🌸

ben keyfi bir sebepten silikon taktırmamıştım. meme dokum gelişmiyordu bu yüzden silikon takıldı. o yüzden silikonları çıkarttırmak en son düşünmek istediğim ihtimal
Yani ben sağlığınız için bu tavsiyeyi yaşayan bizzat çıkarmış biri olarak söyledim siz bilirsiniz. Geçmiş olsun

Silikon meme hastalığı diye bir şey var genelde memede fibrokistik hastalık tarzı bşr şey çıkar erken yaşlarda ama sizin yerinizde olsam para biriktirir silikon çıkartır ve yerine yağ dokusundan meme doldururturdum.

X