Merhaba 3. Çocuk için öneri rica ediyorum

zehraatay

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
1
0
32
Merhaba benim biri 16 aylık diğeri.27 aylık iki tane bebeğim var. Bebeklerimle kendim ilgileniyorum şu an 2.5 aylık hemen hemen hamile olduğumu öğrendim çok erken ve beni çok zorlayacak biliyorum ama kirtaj'a cesaret edemiyorum ne istediğime karar veremiyorum kıyamıyorum ama zorlanacagim da bir gerçek ne yapmalıyım

Cok küçükler ama hep beraber büyüycekler cok güzel. Benim de 3 çocuğum var 3 üncü baya gec oldu biz anca tamamlandık 2 cok azmış onu anladık. 3 çocuk çok güzel. Hepsi Rabbimin armağanı emaneti çok şükür 🥰

Merhaba benim biri 16 aylık diğeri.27 aylık iki tane bebeğim var. Bebeklerimle kendim ilgileniyorum şu an 2.5 aylık hemen hemen hamile olduğumu öğrendim çok erken ve beni çok zorlayacak biliyorum ama kirtaj'a cesaret edemiyorum ne istediğime karar veremiyorum kıyamıyorum ama zorlanacagim da bir gerçek ne yapmalıyım
2 çocuk ikiside küçük yaşta birde minik bebek vallaha çok zor.Ben biriyle zor baş ediyorum.🤓
Karar sizin kimse kurtaj et diyemez ki size kendiniz karar vermelisiniz.🤷‍♀️

Öncelikle hayırlı olsun ☺️. Başta çok zor görünmesi ve olması tabiki normal fakat bu dünyada yiyecek rızkı alacak nefesi varmış minik bebeğinin. Ne mutlu sana 3 evlat annesi olacaksın. Kısa sürede büyüyorlar zaten. Zahmette rahmet vardır. 3 evlat annesi bir hanım olarak kolay bir hamilelik geçirmeni ve sağlıkla kucağına almanı diliyorum.

2,5 aylik kurtaj yaptiramazsiniz tahminim

Cok küçükler ama hep beraber büyüycekler cok güzel. Benim de 3 çocuğum var 3 üncü baya gec oldu biz anca tamamlandık 2 cok azmış onu anladık. 3 çocuk çok güzel. Hepsi Rabbimin armağanı emaneti çok şükür 🥰
Bende yeni öğrendim hamile olduğumu yoktur değilimdir diye diye 3 aylık olmuş bile 😀 ikizlerim var üçüncü olacak. İlk başta bi ne yapacam dedim ama şimdi seviniyorum. O minicik şeyi düşününce

Bende yeni öğrendim hamile olduğumu yoktur değilimdir diye diye 3 aylık olmuş bile 😀 ikizlerim var üçüncü olacak. İlk başta bi ne yapacam dedim ama şimdi seviniyorum. O minicik şeyi düşününce
Aaaa ben sizi öyle yorumlarda görürdüm, ikizleriniz olduğunu biliyorum. Demek hamilesiniz. İnşallah hayırlara vesile olur. 😇

neden böyle güzellenmiş ki? ilk çocuklar arasında 1 yaş bile yok pek ala, 2 sene sonra tekrar çocuk. Allah’ın bir canlıya hayat vermesi harika elbette ama tevekkülde eksiklik var gibi. o kadar sürede vücut kendini toplamıyor bile. 4 yıl önce doğum yaptım ama zıpladıkça hapşırdıkça idrar kaçırmam yeni bitti. Allah gücünüzü artırsın ne diyeyim. büyük de konuşmayayım tabi

neden böyle güzellenmiş ki? ilk çocuklar arasında 1 yaş bile yok pek ala, 2 sene sonra tekrar çocuk. Allah’ın bir canlıya hayat vermesi harika elbette ama tevekkülde eksiklik var gibi. o kadar sürede vücut kendini toplamıyor bile. 4 yıl önce doğum yaptım ama zıpladıkça hapşırdıkça idrar kaçırmam yeni bitti. Allah gücünüzü artırsın ne diyeyim. büyük de konuşmayayım tabi
Kişiden kişiye değişiyor bence. Dogumdan sonra hiç birseyik kalmiyor benim kilo dışında. 3 normal doğum yaptım. Rabbim verdiyse kolaylığınıda verir 🥰

Kişiden kişiye değişiyor bence. Dogumdan sonra hiç birseyik kalmiyor benim kilo dışında. 3 normal doğum yaptım. Rabbim verdiyse kolaylığınıda verir 🥰
ben sureci fiziksel ve ruhsal olarak çok yıpratıcı buluyorum. hamileliklerimde hiç bir sorun yaşamadım, doğumlarım kolay oldu ama sonraki süreç yüz bin yıl dinlenme gerektiriyor

İlk birkaç yıl çok zor geçer ama sonra peş peşe çocuk büyütmüş olursunuz ve 5 yılda hepsi koca koca olur farklı farklı zamanlarda zorlanmaktansa hepsi bir arada çıkar işte. Sonrasında çok iyi korunun ama çift koruma falan yapın 😅😅

Sabretmelisin. 27 aylık bende de var. Allahım ben ne zaman dinlencem diye ağladın 2 gün önce. Bravo helal olsun.

X