Merhaba silik çizgi mi kuruma çizgisi mi yardım eder misiniz?

brndrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
2
0
24
Merhaba hanımlar 4 gün arayla 3 gebelik testi yaptım bı ilaç kullanacağım için yaptım bebek varsa zararı dokunmasın diye. İlk testim alttaki test 3 4 günlük bı test ve negatif zaten. Üstteki de bugün ki test ama 4 saat falan unutmuşum bekledi öyle ve sonra sanki çok çok hafif bir şey gördüm hatta daha anlaşılır olsun diye siyah beyaz yapınca resmi sanki biraz daha iyi görünüyor. Sizce kuruma çizgisi mi yoksa gebelik olma ihtimali var mı? Yeni evliyim ve bu konuda da çok acemiyim gebelik testleri vs bilgim yok

Eklentiler

• IMG_20240424_174805.jpg
    IMG_20240424_174805.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_20240424_180349.jpg
    IMG_20240424_180349.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 107
Canım reglin geçti mi? Yumurtlamayı takip ettin mi? Bi gölgelik var ama çok bekleyince testler hata payı veriyor. Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yapabilirsin

Aslında regl günlerim çok düzensiz ben pcos hastasıyım geçen ay 21 Mart'ta adet olmuştum en son. Yani bir ayı geçti şu an ama genelde 30 günden fazla sürede adet olduğum için adet günüm geçti mi bi tahmin yürütemiyorum yumurtlamama da hiç bakmadım rakip etmedim teşekkür ederim cevabınız için

5 dakikadan sonra cikan 2.cizgiyi dikkate almaya gerek yok, ayrica usttekine fazla idrar damlatmissiniz.

Pcos hastaligi icin bilgim yok ama yumurtlamanizi akintiniza göre takip edebilirsiniz, akinti cogalirsa ve kivami civiktan jolemsilige dogru gecis yapıyorsa yani iki parmaginizin arasinda sünen bir akintiniz var ise bu yumurtlamadir.

Beklenen regl tarihiniz geçti mi?
Eğer geçtiyse kaset testlerin içerisindeki kağıtta yazıyor. Genelde 10 dakikadan sonraki sonucu dikkate almayın yazar.
Yine de içiniz rahat değilse bi kan verin bence

X