Meteoroloji'den yoğun kar alarmı

Hemde ne.Akşam üzeri dışardaydım.Çok soğuk
a010.gif

Geçen sene bu zamanlardı aşağı yukarı,hastanede mahsur kalmışdık kardan.Dolmuşa kadar yürümeyi başarabilenler 7 saat dolmuşda beklemişler:KK57:

Arabaya kış lastiği takmamışlar, kaya kaya yol geldik koltuğa yapıştım artık. Daha da yolumuz var helal edin hakkınızı :KK17:
Allah sağsalim gitmenizi nasip etsin inşallah. Kış günü neden ihmal ederler ki kar lastiklerini:KK43:

Allah sağsalim gitmenizi nasip etsin inşallah. Kış günü neden ihmal ederler ki kar lastiklerini:KK43:
Aminn inşallah. Şirket arabası kiralık araç, herkes birbirinin üzerine atmış sanırım. Olan bize olacak arada :confused:

Sonunda vardık evee. Pendik belediyesine çok tebrik valla tuzlama çalışmalarını iyi yapmışlar. Ataşehir felaket durumda, arabayı bırakıp yürümek zorunda kaldık. Bi tane mi tuzlama aracı olmaz yol boyu. :KK43:

Sonunda vardık evee. Pendik belediyesine çok tebrik valla tuzlama çalışmalarını iyi yapmışlar. Ataşehir felaket durumda, arabayı bırakıp yürümek zorunda kaldık. Bi tane mi tuzlama aracı olmaz yol boyu. :KK43:
Çok şükür sağsalim varmışsın :KK36:
İstanbul gerçekleri, tuzlama ana arterlere yapılıyor denir hep ama tabii ne kadar yapılıyor bilemiyoruz, asıl ara sokaklar berbat oluyor kar yağdığında, ben az mahsur kalmadım:KK70:
Km.lerce yolu yürüdüğüm oldu, onu da tepem atmasın diye eğlenceli hale getiriyordum:KK70:

Çok şükür sağsalim varmışsın :KK36:
İstanbul gerçekleri, tuzlama ana arterlere yapılıyor denir hep ama tabii ne kadar yapılıyor bilemiyoruz, asıl ara sokaklar berbat oluyor kar yağdığında, ben az mahsur kalmadım:KK70:
Km.lerce yolu yürüdüğüm oldu, onu da tepem atmasın diye eğlenceli hale getiriyordum:KK70:
Ana arter falan dinlememişler hiç bir yerde tuzlama yoktu. Ara sokaklardan vazgeçmiştik zaten :KK70:
Ben en son kendimi yalvarırken buldum kardeşimin kocasına noluur yürüyelim diye. Ufak çaplı bi kaza da görünce dayanamadı daha fazla indik yürüdük.
Valla kar hiç sevmem, yüzüme yüzüme buz üflerken olayı eğlenceli hale getiremedim Mune, daha çok sızlanıyordum :))

X