Mezuniyet

Sizce hangi fikre uymalıyım

• Smokin

OY: 0 0,0%
  • Ayakkabılarımın renginde elbise

OY: 1 100,0%
  • Fıstık yeşili veya Bebe mavisi elbise

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

papiangelopoulos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
7
2
Selam kızlar:halay:
Haziran 2024'de liseden mezun oluyorum ve yıllardır beklediğim zamana sadece bir kaç ay kaldı.
Ama mezuniyet balosunda ne giysem kararsızım. Büyük bir hata edip elbiseyi almadan önce biri pembe biri gold olmak üzere 2 çift ayakkabı aldım. (Kep töreni ve balo ayrı olacak diye 2 çift ayakkabı aldım.) Baloda pembe ayakkabıları giymek istiyorum ama giyecek elbise bulamadım.
Değişiklik yapıp smokin giyip boynuna ayakkabılarının renginde fular tak diyen oldu, ayakkabının renginde elbise giy diyen oldu ve başka birisi de fıstık yeşili veya bebe mavisi bir elbise giy dedi. Sizce hangisinde karar kılmalıyım.

Bu arada kep töreninde ne giyeceğim belli. (beyaz elbise ve gold ayakkabılarım) ama dediğim gibi balo kıyafeti zorladı.

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2023-12-16 saat 22.15.28_82a60746.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-12-16 saat 22.15.28_82a60746.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 23
bu fotideki ayakkabı.
Bence smokin değil ya. İllaki yakışan vardır ama mezuniyet gibi cici bi gün için bana fazla maskülen gelirdi.

Bebe mavisi bence ton olarak uyumsuz. Yeşil olabilir ama fıstık yeşili değil de daha soft bi yeşil daha cici olabilir. Ama ben olsam muhtemelen risk almaz açık tonlardan giderdim. Kepteki açık renk diye mi açıktan farklı bi elbise arıyorsunuz?

Bence smokin değil ya. İllaki yakışan vardır ama mezuniyet gibi cici bi gün için bana fazla maskülen gelirdi.

Bebe mavisi bence ton olarak uyumsuz. Yeşil olabilir ama fıstık yeşili değil de daha soft bi yeşil daha cici olabilir. Ama ben olsam muhtemelen risk almaz açık tonlardan giderdim. Kepteki açık renk diye mi açıktan farklı bi elbise arıyorsunuz?
Şöyle ki, kep töreninde giyeceğim elbise beyaz ve resmi tören diye kapalı. Ama baloda açıkçası dekolteli giyinmek istiyorum çünkü hayata bir kez geliyoruz ve yıllardır beklediğim günde böyle dikkat çekici şık bir şey giymek en güzeli. Açık tonlardan kastın ne renkler bu arada:KK200:

Şöyle ki, kep töreninde giyeceğim elbise beyaz ve resmi tören diye kapalı. Ama baloda açıkçası dekolteli giyinmek istiyorum çünkü hayata bir kez geliyoruz ve yıllardır beklediğim günde böyle dikkat çekici şık bir şey giymek en güzeli. Açık tonlardan kastın ne renkler bu arada:KK200:
Screenshot_2023-12-20-19-28-45-28_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
Screenshot_2023-12-20-19-31-51-88_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Ayakkabının aynısı değil tabii ama örnek olarak şunları buldum, bence üsttekinde hem elbise hem ayakkabı patlamış, fıstık yeşili ondan ağır gelir gibi gelmişti bana. Alttaki daha soft bi yeşil daha cici durmuş.

X