Mide bulantısı

ismigizli

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
102
-16
28
Merhabalar Hanımlar..
Şuanda 12 Haftalık Hamileyim. Aşırı yoğun bir mide bulantım var. Mutfağa asla giremiyorum. Herşeyde Midem kalkıyor. Günlerdir Yemek yiyemiyorum Su bile zor içiyorum. Ve çok yoğun başım dönüyor. Bir kaç dkklık ayakta kaldığımda gözlerim kararıyor.. Günlük hayatım elbette bundan çok etkileniyor. Temizlik ve yemek yapamıyorum mesela..
Siz nasıl katlandınız bu sürece? Bu aşırı Yoğun Mide bulantısına; baş dönmesine bir çare var mı? (İlaçtan hariç)

Merhabalar Hanımlar..
Şuanda 12 Haftalık Hamileyim. Aşırı yoğun bir mide bulantım var. Mutfağa asla giremiyorum. Herşeyde Midem kalkıyor. Günlerdir Yemek yiyemiyorum Su bile zor içiyorum. Ve çok yoğun başım dönüyor. Bir kaç dkklık ayakta kaldığımda gözlerim kararıyor.. Günlük hayatım elbette bundan çok etkileniyor. Temizlik ve yemek yapamıyorum mesela..
Siz nasıl katlandınız bu sürece? Bu aşırı Yoğun Mide bulantısına; baş dönmesine bir çare var mı? (İlaçtan hariç)
Bende aynı durumdaydim hastanede yattım 3 gün toparlandım hatta kusmaktan kanama alanım bile oluştu. hala mutfağa giremiyorum kokuya hassasiyetim var ama en azından su içebiliyorum kanama alanım geçti ve her şeyi yiyemesemde yiyebildigim şeyler var su an.Yataktan kalkmadan kesinlikle katı besinler yemek lazım 2 saat sonra kahvaltı az ve sık yemek en önemlisi şekerli ve yağlı yiyecekler asla tüketme yiyebiliyosan çubuk kraker ye mideyi en iyi o bastırıyor bana bir de haşlanmış patates te iyi geldi .suya limon sikmayi deneyin soguk yiyecek ve içecekte iyi geliyor ama asla şekerli içecek tüketmeyin benim deneyimlediklerim

X