Mide ülseri ve kilo alamama

Cosi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
475
1.658
Arkadaşlar aranızda mide ülseri tedavisi gören var mı? Kaç kilosunuz? Ben 168 cm 48 kg . 1 senedir nerdeyse ilaç kullanıyorum. Stress yapınca azıyor.

Sık sık su iç asit yakmasın bir de kırmızı kantaron mideyi onarıyormuş

Nexium , motilium ve nyzant kullanıyorum
1.69 boyunda 50 kilodayim zayifim yani. Asit üretimini azaltmak için yediklerinize epey bir dikkat etmek gerekiyor günde 13 adet hap kullanıyorum midemin içinden geçiyorum benim sorunum gastrit , ve midede varis olması. 2 kez mide kanaması geçirdim yediklerime dikkat.etmedigimde ağlayarak sabahliyorum mesela şu an çakmak yakılmış gibi yaniyor , bol su iciyorum 5.litreye yakin günlük bu , evet bi de stess var ki davul gibi oluyor karnım

Arkadaşlar aranızda mide ülseri tedavisi gören var mı? Kaç kilosunuz? Ben 168 cm 48 kg . 1 senedir nerdeyse ilaç kullanıyorum. Stress yapınca azıyor.
Bende de eskiden mide ülseri vardı. Şu an da reflüm var. 160 cm 42 kiloydum. 2 kere endoskobi oldum ilaçlar geçmedi. Arı sütü ve probolis içtim.Fiyat olarak bayağı pahalıydı. 1.000 lirayı bulmuştu. 5 sene önce. Çok şükür geçti. Her şey yiyemezdim. Şimdi 52 kiloyum. Bitkisel ürün araştır

Benimde reflü ,gastrit ve ibs rahatsızlığın var. Bundan dolayı kilo alamıyorum dört senedir gittikçe ağrılar, karnımın şişmesi arttı.Biraz araştırma yaptım ne yememem gerekli diye çoğu şeyi çıkardım hayatımdan.Artik kiloyu takacak durumum kalmadığından nasıl sağlığımı geri kazanırım derdindeyim.

Benimde reflü ,gastrit ve ibs rahatsızlığın var. Bundan dolayı kilo alamıyorum dört senedir gittikçe ağrılar, karnımın şişmesi arttı.Biraz araştırma yaptım ne yememem gerekli diye çoğu şeyi çıkardım hayatımdan.Artik kiloyu takacak durumum kalmadığından nasıl sağlığımı geri kazanırım derdindeyim.
Birde duyduğum kadarıyla ebe gümeci bu rahatsızlıklara iyi geliyormuş. Müsait oldugum bir zaman bende alıp kullanmayı düşünüyorum .

Bende de eskiden mide ülseri vardı. Şu an da reflüm var. 160 cm 42 kiloydum. 2 kere endoskobi oldum ilaçlar geçmedi. Arı sütü ve probolis içtim.Fiyat olarak bayağı pahalıydı. 1.000 lirayı bulmuştu. 5 sene önce. Çok şükür geçti. Her şey yiyemezdim. Şimdi 52 kiloyum. Bitkisel ürün araştır
Ari sutu ve propolisi nerden temin ettiniz acaba

Arı sütü ve probolis tam olarak neye iyi geliyor reflü için mi eşim de reflü ve gastrit var onun için sormuştum

X