Mobilyaya karar veremedim lütfen yardım edin

sonbaharsonuyok

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
1.215
812
Merhaba kadınlar kulübünün değerli üyeleri
Salon takımı almak istiyorum yemek takımımı yenilemeyeceğim fotoğrafını atarım size . Salonda da krem ya da bej düşünüyorum ama arada kaldım . Chester tarzını çok seviyorum.
1. Ürün Bellona en açık renk bej var ama o da fotoğrafı yok sipariş vereceğim yeni çıkmış. Ben büyükleri bej ve Berker’leri mürdüm dedim . Çelik kasa ve taşınma esnasında ikiye bölünüyor. ( resimde antirasit rengi var)
2. Ürün yine Bellona daha minimal ama oturma odasına uygun dediler arasa kaldım . Krem ve yeşil istiyorum onda. Büyükler krem olacak.
Yardımcı olursanız sevinirim. Etrafımda soracağım kimse yok.
65003CDE-3664-4215-9D1F-8EA4A4C1A2B6.png

Eklentiler

• 92236193-3674-4805-9296-306B75E67651.png
    92236193-3674-4805-9296-306B75E67651.png
    365,2 KB · Görüntüleme: 56
Bellona l koltuk aldım hiç rahat değil mürdüm aldım. Heryerime batır kasası iki tane yer değişikliği. Yapılabiliyor ama ben hiç memnun değilim
Öyle mi ben de istikbalde servisle sorun yaşadım ama ürün sağlam geldi çok şükür . Söylemedeki tüyleri saymazsam ama piyasada resmen sorunsuz marka kalmadı ne yapacağım bilmiyorum

Bellona l koltuk aldım hiç rahat değil mürdüm aldım. Heryerime batır kasası iki tane yer değişikliği. Yapılabiliyor ama ben hiç memnun değilim
Bende almayı düşünüyordum nette yorumlarına baktım hep kötü yorumlar var vazgeçtik :KK43: neisnden memnun değilsin

Bende almayı düşünüyordum nette yorumlarına baktım hep kötü yorumlar var vazgeçtik :KK43: neisnden memnun değilsin
Kuzum hiç rahat değil küçük böyle iki kişi anca oturuluyor tamam iki kişiyiz evde de bide pufu var uzun tay tüyü mü neyse artık rengine aldandım aldım yani dikkat edin derim mutlaka oturun test edin salon takımım. Bundan iyi yağni orda da misafir gelince oturuyoruz günüm daha çok oturma odasında geçiyor değiştirmeyi düşünüyorum

Sandıklı bir süre sonra sandığın zimbaları attı bende hep çivi çaktım onların yaptıklarından daha sağlam.oldu :KK70: alalı 3.5 sene oldu belki o günden bu güne malı kalitesi değişmiştir
orasını bilmiyorum

X