Mutfak fayansımı boyadım ve şimdi çıkarmak istiyorum

morkity-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
1.049
1.232
28
Kızlar merhaba. Ben siyah olan mutfak fayansımı beyaza boyadım. Şu en bilindik bianca boya markası ile. Ama ocağın olduğu yerler hep attı. Ve üstüne koruma cam boyası yapmadığım için şuan ocaktan sıçrayan yağları silemiyorum çiziliyor boya. Fayansım kabartmalı gibi. Direkt telle ovunca çıkmıyor aşırı zorluyor. Hırdavatçıdan boya sökücü aldım ama bi işe yaramadı. Önerebileceğiniz bir şey var mı kafayı yemek üzereyim.

Kızlar merhaba. Ben siyah olan mutfak fayansımı beyaza boyadım. Şu en bilindik bianca boya markası ile. Ama ocağın olduğu yerler hep attı. Ve üstüne koruma cam boyası yapmadığım için şuan ocaktan sıçrayan yağları silemiyorum çiziliyor boya. Fayansım kabartmalı gibi. Direkt telle ovunca çıkmıyor aşırı zorluyor. Hırdavatçıdan boya sökücü aldım ama bi işe yaramadı. Önerebileceğiniz bir şey var mı kafayı yemek üzereyim.
YouTube da vardı sanki sökmek için öneriler

Böyle bir ürün varmış.
Ben kullanmış değilim, siz de bir inceleyin isterseniz.

Boyayı çıkarmanız çok zor olur. Yapışkanlı fayans gibi duran, adına ne deniyor bilemiyorum, şeyler var. Onlardan yapıştırsanız daha iyi olur bence.

Ek: buldum buymuş, böyle bir şey daha güzel bence

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-13-00-33-39-847_com.dmall.mfandroid.jpg
    Screenshot_2024-04-13-00-33-39-847_com.dmall.mfandroid.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 13
X