Güneş Gözlükleri ne tip güneş gözlüğü

turtaa

gencim güzelim yaşasın :)
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
403
4
kızlar ben rayban 2140 modeli güneş gözlüğü almak istiyorum. ama yakışır mı bilemedim. yüz tipim yuvarlak minik burunlu ve elmacık kemikleri belirgin bi kızım türkan şorayın gençlik resimlerine çoook benziyormuşum öyle der çevrem. resim koyamıyorum henüz. geniş çerçeveli olması şart ama bu sene taktım 2140'lara. bu konudan anlayanız varsa bi yardım etsin lütfen.

bu arada konuyu doğru yere açmışımdır umarım. yanlış yerdeyse şimdiden özür dilerim.

kızlar ben rayban 2140 modeli güneş gözlüğü almak istiyorum. ama yakışır mı bilemedim. yüz tipim yuvarlak minik burunlu ve elmacık kemikleri belirgin bi kızım türkan şorayın gençlik resimlerine çoook benziyormuşum öyle der çevrem. resim koyamıyorum henüz. geniş çerçeveli olması şart ama bu sene taktım 2140'lara. bu konudan anlayanız varsa bi yardım etsin lütfen.

bu arada konuyu doğru yere açmışımdır umarım. yanlış yerdeyse şimdiden özür dilerim.

bende bayılıyorum o gözlüklere fakat elmacık kemiklerim belirgin olduğu için sırıttı biraz gülünce gözlük yukarı kalkıyor falan çok komik durdu :))) bende resimdeki modeli aldım, çok şık duruyor tavsiye ederim.. daha olumsuz bir şey söyleyen olmadı her gören bayılıyor :))

$rayban_RB3384_001_13.jpg

sağol canım. çok heves ettim. onun kodu nedir? umarım yakışır bana da bu tip gözlükler :KK9:

sağol canım. çok heves ettim. onun kodu nedir? umarım yakışır bana da bu tip gözlükler :KK9:

rayban 3384 cnm kodu..

2140lar çok şeker ama çakması çok yapıldı..

bu model hem daha ayağa düşmedi ondan bir kez daha tavsiye ederim :))

çok sağol canım :97: dediğin gibi çakması çok çıktı onların ama cezbediyo işte :KK8: 2.resimde ki de güzel ama tarzım değil pek.

2. resimdekileri bende beğenmezdim hatta erkek arkım nefret ederdi erkekler içinde lacivertini falan yapmışlar o da onu aldı

hiç sırıtmıyor.. ama ilkini tavsiye ederim cidden çok şık..

şimdiden güle güle kullan.. birde raybanın kemik modelleri var.. onlarda çok rahat.. başına takıyorsan gözlüğünü kemik al derim..

mesela rayban 4098

$RB4098-JACKIE-OHH-II-7838G-GRAYLIGHT-ORANGE-GRAY-GRADIENT-547.jpg

2. resimdekileri bende beğenmezdim hatta erkek arkım nefret ederdi erkekler içinde lacivertini falan yapmışlar o da onu aldı

şimdiden güle güle kullan.. birde raybanın kemik modelleri var.. onlarda çok rahat.. başına takıyorsan gözlüğünü kemik al derim..

mesela rayban 4098

Eki Görüntüle 175586

işte benim tarzımm :81:

mesela rayban 4098

Eki Görüntüle 175586
canım bu gözlüğün aynısı var sadece siyah çerçeve ve siyah camlı markası değişik. kimi çok yakıştırdı kimi hiç beğenmedi bende. ayıla bayıla almıştım halbuki.. sevgilimde pek beğenmedi ondan işte 2140 diye dolanır oldum bakalım artık.

X