Nerde Var Bu Kadar Nick ;)

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan...

Yerin kulağı var..benimde kulağım var.... ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın

YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım ..

...bu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacak...

ağırıma gitti be sevdiğim,meğer hiç bir değerim yokmuş...ağırıma gitti sevdiğim,beni hiç tanımamışsın..

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem..

Vay be ! İçimizdeki çocuk da gayrı meşru çıktı

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

' Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

ßen Ciğer Olmaktan ßıktım..Siz Kedi Olmaktan ßıkmadınız mı

İnanmıyorum İnsanların Süslü Laflarına...Beni Sevdikleri Zaten Yalan..!!

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

' Göremezler... İzin Wermessem Üzemezler... Çözemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!....

nickini bile görmek istemiorum..oturum açmasan ii edersin,mailim sana agır mı geldiengelledim seni afedersin

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..

Kalbimi gökyuzune actım sevgilim Gözlerinin pırıltısını yıldızlarda aradım...

++Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese

+++suskunlugumuz korkumuzdan değil asaletimizdendir

+++Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

Yoklugunda Seni Özlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN.

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

Artık Ben WaszGectim...YaLnıszLıqı Sectim..Hersey Bitti..AnLasana..

Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

üSTü Sende KaLsın Hayat..Artık Benden aLacaın KaLmadı...

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

-αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

-zєкι çєνιк νє αнℓαкѕızıм вєηι вöуℓє ѕєνєη кızıη нαѕтαѕıуıм

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz....

'Kız MiLLeti Neyden Ho$LanIr ? Hem PiSkopaT OLcan Hem BiLqiLi. TaktInmI KoLuna YakI$acak. Kodunmu Duvara YapI$acak. Kız MiLLetinin Sözünü DinLeyecen AmA Yerine QetirmeyeCen. RomanTik OLcan Mum I$Inda TokaTLIyaCaN.!'

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!(H)

BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_(H aDi_LeN)

·$3gece(S)YORLMUS oturur BASUCUMDA, YLNIZLIKSA UYUYA kalmış yatağımda, GOZYASLARIM:'(BIR arkdştn ODUNC, aglayıp GERIVERCEGIM...

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

Ooofff n yaptm bn sna, nicin boguosn Yalan A$kınla..Can yakmaksa, yaktin iste.. İntikamsa, aldin iste..Bitirmekse tükendim biLe

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßen'de, €ttiğin T€K cümle ile..!

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz..!

Başka ellere sımsıkı sarıl artık sildim seni
!Git ve bitir bu işkenceyi !Seni sana bıraktım ! YAĞMUR
DÜŞTÜ GÖZLERİME...! {YOKUM}

SENI TANIDIGIM GÜNE `LANET` OLSUN,SENSIZ YASAMAYIDA ELBET BIRGÜN ÖGRENIRIM "YALANCI SEVDAM"

Ãlëm Øyµñ Ølmµ§ §økâklâ® §âhñë

Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ?

SenSiz`dè Dü$ermi$ Takvimden GünLer

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz

eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..

Kimİ aSkere gİder kİmİ Rast gehLe bİz aSkerden gehLdİk Şimdİ hayat terS geLe ^^ana^^ benİ aFFet hayat yaLLan dünya doLLan ^^baba^^benİ Üzme MekanIm yaLLan genÇLigim haram ^^abi^^benİ üzme arkadaŞım SathTE kIz arkadaŞım kahbEEE oLmuŞŞ

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕ вєη çєкιℓιяιм…

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

**кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм

- £ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

bzeN soNLr başLNqıçtıR kaçışLrsa kurtuLş..geRide kaLaNLrı çöP die aTmışım bN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN
ζάŁ!мѕіи aMa Laz|мSıй вaЙa hάίлѕїй aМά zάaFιМѕΊή ΆΝŁA

bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKı yeRıN| kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN...!!!

maDemkı ermeNısın bır kere werméLısın madeMkı ruMsun bırak ıcınDe duRsun maDem kı TürKsun gosTer urKsun

olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

yaşamak buysa üstü kalsın

her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu

oturup anlat desen söyleyecek bir sözüm yok nerelerdeydin desen var olduğum bi yer yok

s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ!

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя".

"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм."

Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar

b£ni unuTsUn DéMiŞsİn HiÇ DüŞüNdÜn mÜ? HaTıRLaMaYa dEğEr MİsiN?

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn...?

kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin

***ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ ****:

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

bunlar süperlerdi tşkler zepp ablaa

çok güzeller

dayanamayıp bende aldım bir kaç tane:sm_cool::sm_cool:

Seni tanimadan önce yalnizligi;Seni tanidikten sonra varolmayi;Sensiz kalinca yok olmayi ögrendim.

YAZIN KAVRULAN SICAGINDA AY GECENİN KARANLIĞINA GÖLGE DÜŞÜRDÜĞÜ ZAMAN YÜZÜNDE SONSUZ BİR TEBESSÜM GÖNLÜNDE SEVGİLERİN EN YÜCESİYLE MUTLU OL.

RAHATSIZ OLUYORSAN BAKISLARIMDAN,KAPATIRIM GÖZLERIMI,BIRDAHA ACMAM!VARLIGIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,ÖLDÜRÜRÜM KENDIMI,BIRDAHA CIKMAM KARSINA!EGER SENI RAHATSIZ EDEN "SEVGIMSE",ÜZGÜNÜM,BUNA ENGEL OLAMAM!!! ;o)))

Sevmek uykuda O'nu sayıklamaktır.Sevmek O varken Bendemeyi unutmaktır.Sevmek O yokken zindanı tatmaktır.

AKLIMA GELMEZDI BÖYLESI BIR SEVDA. NASIL OLDUYSA ASIGIM BEN SANA. SAGIMDA SOLUMDA HERZAMAN YANIMDA... BASKA BIR SÖZÜM YOK, TEK SEN VARSIN CANIMDA

ÖnCe düŞtüĞüMde KaLKmaYı öĞReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduĞuMda aCıYı...SeVmeYi öĞReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi..SayeNde uNuTuLMayı da öĞReNdiM..heR ŞeYi öĞReNdiM de yaLnız uNutMaYı öĞReNeMeDim

Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız doğsa da etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık,kargalar SÜRÜYLE ama kartallar YALNIZ UCAR!

aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... bir gün ne oldu biliyormusun ? Yağmur yağdı.

Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutmaki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir.....

Meleklerin saçlari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustüyü vadiler. Bulutlara öyle baktim. Ama simdi yalnica günesin önünü kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Çok sey var yapabilecegim, bulutlar çikmasalar yoluma...

Ask gözlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çikar, yas olup iner

Ask bir güle benzer; çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari tadarsin...

Yarinlardan umit etme! Bugunlerde yarinlarin umitleri degilmiydi.

Giden dolu dolmu$larin, otobuslerin ve erkeklerin arkasindan aglanmaz; cunku biri gider, biri gelir.. (Ama Giden hep kovalanir)

Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his ASKTIR...

Ask kalbimizin saygisiz misafiridir ; bize sormadan gelir , bize sormadan gider.

Bir deliye, a$k nedir diye sormu$lar;"Ben niye deli oldum?" demi$..

Eger birini seversen serbest birak. Donerse senindir, donmezse zaten hich senin olmami$tir.

Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.

Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..

Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.

Birgun hep di$ariya baktigin camdan degil, hep di$ariya baktigin cama bak...

A$k bir tur$u suyuna benzer. Icmeyenin agzini sulandirir, icenin midesini bulandirir..

A$k onun her fiskesinde, birkez daha kanlar icinde uzun uzun can ceki$mektir.

Gerçek dostlar yildizlara benzerler , karanlik çökünce ilk onlar gözükürler.

Gerçek dostluklarda yaratilislari bayagi olanlarin hiç bir zaman göremeyecegi bir seviye vardir.

A$k azaplarin en e$sizi sevinclerin en derinidir.

Elde ettiklerimizle geçinebiliriz ama ancak verici olursak anlamli bir hayat sürdürebiliriz..

Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.

Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..

Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.

Bir kapi kapandiginda digeri açilir; ama biz genellikle kapanan kapiya öyle uzun süre pismanlikla bakariz ki, hangi kapinin açildigini fark edemeyiz.

Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldir.

Dehanin onda biri hayal gücü , onda dokuzu terdir.

Insani az bilmek kadar kuskulandiran hiç bir sey yoktur.

Insan, hayatinin dörtte üçünü yapamayacagi seyleri istemekle geçirir.

Sürekli olarak kendini yönetebilmek, insanin sahip olabilecegi en degerli yeteneklerden birisidir.

Aptal , susarak kazandiklarini konusarak kaybedendir.

Eger kendinizi disipline edemezseniz , baskalari tarafindan disipline edilirsiniz.

Is yasaminda tatminsizlik , gelisme ve büyüme için sarttir.

Ne tarafa gidersen git , gittigin yol rüzgara karsi ve yokustur.

Basarinin sirri detayda gizlidir.

Açikca nefret etmek , asil düsüncesini gizlemekten daha soylu bir davranistir.

Affetmek zaferin zekatidir.

Akilli konusur , çünkü onun söylemek istedikleri vardir. Aptal konusur , çünkü kendisinin bir seyler söylemek zorunda oldugunu sanir

Basa gelen cehaletlerden baskalarini sorumlu tutmak cehalet alametidir.

Baskalarini ziyaret ve onlara hediye vermek kalplerin kilidini açan iki altin anahtardir.

Bazi kisiler için baskalarinin kusurlari birer hazinedir. Onlari bulmak için her türlü yola basvururlar.

Bazilari büyük dogar , bazilari büyüklügü kazanir , bazilarina da büyüklük yakistirilir.

Bilgi , insani kuskudan ; iyilik , aci çekmekten ; kararli olmak , korkudan kurtulmaktir.

Bilginin efendisi olabilmek için , çalismanin esiri olmak gerekir.

Bilgisine göre davranmayan kimse , üzerine kitap yüklenmis hayvandan baska bir sey degildir.

Bilgisizligin üç biçimi vardir ; gerekeni bilmemek , kötü bilmek , gereksiz seyi bilmek.

Ask dudaklarda kahkaha degil, gözlerdeki yastir. Maksat sevgi ugrunda ölmek degil, ugrunda ölecek sevgi bulmaktir...

Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...

Aski reddetmek; günesin batisini görmekten üzüntü duydugun için, dogusunu izlemeden zevk almayi reddetmek gibidir....

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumusak ilik en sert kemigin içinden çikar.

Bir silahim olsaydi, bir silahim..Yoksullugu sakagindan, kaybetmeyi kalbinden, ve sensizligi alninin tam ortasindan vururdum.

A$klar irmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin islanir yalnizca kiminde ruhun yikanir boydan boya.

Tanrım beni bir son bahar günü öldürki o zalim mezarıma getirecek bir gül dahi bulamasın !!!!

Sana olan aşkım içimde çyle büyük bir ateş ki! söndüğünü sandığın anda bile dünyayı kül edecek kadar yakıcıdır....

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun hangi yoldan geçersen geç seni sewdiğimi okuyacaksın...

Düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli senin beni sewdiini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Sevmek çaydır sevilmek şeker, bizim gibiler çayı,şekersiz içer...

Kalbime çok kızıyorum. Benim içimde ve bana ait olmasına rağmen senin için atıyor!!!

Hayatta gözyşlarının tek nedeni mutluluğun olsun BİTANEM

Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın...

Sensizliği de sevdim ben: Çünkü; sensizliğin içinde de sen vardın...

Hayatta üç şeyi sevdim: Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye...

Aşka kan dökmek diyorsan eğer; Sana dünyanın şah damarını keserim. İlle de senin kanın diyorsan; mühim değil, ben seni toprakta da severim...

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi: Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye...

Çalmasın kalbini bende başkası çalsalar bile açma kapıları kimseye çünkü içeride ben varım..

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem

Bir sıcak yüz aradım su tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

ne tadı var ne tuzu bu manasız hayatın yedı kat yabancılar yine de senden yakın.görüyorsun halimi buna sebep sen oldun binbir derdin ıçınde beni yapayalnız koydun.duşünmedinmi bir an benimde

bir kalbim var.allah büyüktür elbet ağlatan bir gün ağlar!!!

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelıp oturacağım gözbebeklerıne ağlayacaksın,bır burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde benı unutmayacaksın,bır kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende benı unutmayacaksın...

Kalbim seni unutacak kadar adi ise duygularım onu parçalayacak kadar asildir

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

Biz anlamayız zenginler gibi parlak taşlar üzerinde dans etmekten ama elbette ki biliriz allahına kadar sevmeyi

Erkekler araba gibidir,dikkat etmezsen altinda kalirsin...kadinlar zarfa benzer önce yalar sonra postalarsin......

Sana ne demeliyim???Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soluyor...Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!

Birlikte olabileceğin değil,onsuz yaşayamayacağın biriyle ol!Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!

Yarı dalgalı olmalı deniz.Ya durulmalı ya da kudurmalı.Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmalı.Yarı gönül vermemeli insan ya sevmeli ya da terketmeli

Eğer ölmek istiyorsan bana gelde sana sensizliğin nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim.

Tatli biri vardir sevilmeye deger,güzel biri vardir görülmeye deger, iyi dostlar vardir özlenmeye deger , ama birde biri varki can vermeye deger,mesajimi okuyorsa eger!!!!

İnsan vardır sevgilerin en yücesine layık ,insan vardır sevgilerin en yücesini versen bile aşağılıkk...

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım(seni çok seviyorum

Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için...uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

Özgür Doğmamış Olabilirsin Ama Özgür Ölmelisin

Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.

Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..

Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

Sozun siirlerin mukemmelidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzelidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Dün bir yolcu ugurladim nemli gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güle gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kalbimle haykirdim BEKLEYECEGIM...

Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...

:Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!

Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye sevilmenin tadını çıkarsam.

Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oldu.Binlerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!

Unutmaki sevgilim cınarlar saksıda yetismez

Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin

Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıklık olsun diye gülümse

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini

Dağlara şahinlerde çıkar yılanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması

Allahım canımı öyle bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir gül bulamasın

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım...(MİNE)
Bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen, varken doyulmayan yokken dayanılmayan...

Sana karanfilin sadakatini, sümbülün baglılıgını, çigdemin nesesini, lalenin gururunu, meneksenin tevazusunu, gülün saadetini versem bana ne dersin..?

Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, allah bütün güzellikleri bir arada toplamıs. eeee benden çok bahsettik senden naber...

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz. bir yürek düsün sevgisiz, bir bahar düsün çiçeksiz, bir de beni düsün sensiz...

Hayata tiyatro dediler herkese bir rol verdiler. En zor rolü bana nasip ettiler önce SEV sonra UNUT dediler. Bense rölümü basaramadim, SEVDIM ama UNUTAMADIM!

Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.

Aşk bir futbol topuna benzer önce peşinden koşarsın sonra tekmeyi atarsın

Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana,uzakta olduğum için tutkunum sana,hani en güzel aşklar imkansız gelirya insana imkansız olduğun için gülüm aşığım sana..

İnsanlar çiçekleri secerler ama koparırlar agacları severler ama keserler hayvanları severler ama avlarlar birinin bana seni seviyorum demesinden cok korkuyorum

Gönül Verse Bile Vicdanın el vermez. Belki Bir Gün bırakıp gider o mesut yarin mutluluk veren elleri.Ama o elleri baska kimler tutar kim bilir sevgilinin yarasına bilmeden tuz basar

Hayatın hızıyla yaşadık o aşkı, her şey bir anda başladı, yaşandı ve bitti...yan yana gidip de bir süre, ayrı yönlerde uzaklaşan iki tren gibi...

Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni deli etmesine asla

Hayatım boyunca sana hep seni seviyorum dedim.Sen de inandyn.. Ben seni hiç sevmedim ki aptal! Sana taptım!

Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine öek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim icin sakla...

Aşk uğruna ölmek kolaydır,uğrunda ölünecek aşkı bulmak zordur.

Bir uçurum önündeyım bır adım atsam uçacağım hayallerimle gökyuzüne bir tek pişmanlığım kalacak geriye senı sewdiimi söyleyemedim yüzüne...

Çek kopyanın hasını çekme karne yasını

Aşk bir muz kabuğudur tek farkı üzerine bastığında ayağının değil hayatının kaymasıdır.

Sabah yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, öğlen yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, akşam yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, geceleri uyuyamıyorum çünkü çok acıktım!!!

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak...

Eğer aşk gaz lambası olsaydı ben hiç elektrik kullanmazdım

Sınava kopyasız girmek savaşa silahsız girmeye benzer

Bir çok yıldız gördüm hepsi parlaktı hepsi ulaşılmazdı ben seni güneşim seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim (yeliz)
Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Bana bakan gozlerın bugun neden buruktu anlasılan bıtanem o gozler benı coktan benı unuttu

Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan eşsiz duygularla..umarım bu günde gelecek güzel günlerin habecisidir.

Sevgi emek sevgi çaba katlanmak zorsa bunlara kolay olanı dene çek git bakmadan ardına.

Yaşam gücümü alırken inan hergün senden,olur ya ecel gelir göçerim bu alemden,ufak bir fısıltıyla yeterki seslen sesini heryerden duyar,yine saan koşarım ben!

Sevmek her zaman sahip olmak degildir.Sevmek bazen vazgeçmek demektir.İşte vazgeçiyorum.

Sensiz yorgun ve bezgin sürüklenip gidiyorum,tattığım zevkler bile beni avutacağı yerde,ayrılığın acısını daha da arttırıyor,biz herşeyde birbirimizin yarısı idik;şimdi ben senin payını çalar gibi oluyorum

Uçurumun kenarındayım HIZIR , bir dilber belasının koynunda , gel desem ,gelmiyor ne bana çok uzak ne bana çok yakın

Karamsar olmak zor değil. zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir

Gülme için mutluluğu beklersen bir tebessüm edemeden ölürsün

Hayatta neyin öneli olduğunu keşfetmek için bir felaket beklememek gerekir

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla başlar. en uzun yolculujlar bir adımla başlar.gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar

Hayatt iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen diğeri senden başkası olmayacak sen.....

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler

Yağmurlardan sonra büyürmüş başak meyveler sabırla olgunlaşırmış birgün gözlerimin ta içine bak anlarsın ölüler niçin yaşarmış yağmurlardan sonra büyürmüş başak

Sevmek sevilmek kadar güzel olsaydı sevilenler de severdi

Aşk bazen azan bazen aglayan bazende gozlerden akan yaslarla cosan ama en onemlisi her zaman var olan ezeli bir savastir
Sen dudaklarımda hece olsaydın,seni kaybetmemek için asla konuşmazdım

Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.

Sevmek ölmektir bence bende sevmiştim ölmeden önce

Bence ask! Okyanusun en derin yerinde nefes almaktır...Asiginla...!

Bana dünya yuvarlaktır derdin dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Aşk deniz kenarındaki taşlara benzer önce birer birer toplarsın,sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın ama bitanesini atmaya kıyamazsın"atmaya kıyamadığımsın

Ayrılıklar büyük sevgileri dahada büyütür küçükleri ise bitirirmiş tıpkı rüzgarın mumu söndürdüğü ateşi küllendirdiği gibi
Mazideki izler ,hayattaki filizler sana bakan bu gözler,daima DENİZGÖZLÜMÜ özler.

Sevdiğin ve sevebildiğin müddetçe sevdiğine herşeyini verdiğin ve verebildiğin müddetçe gençsindir

Bilmezler yalnız yaşamayanlar ne kadar korku verir yalnız yaşamak

Bakıpta güldügün o anlarin tutamaz yerini hiç kimse!!!

Bu gece pencereni açık bırak uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun, biraz ıslak kulağına SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ fısıldayacak...

Bizim isyanımız sokaklara güselim! kaldırım başlarında aç yattığımız zamanlara... bizim isyanımız senin gibi kahpelere değil güzelim! sevip terkedildiğimiz zamanlara...

sen bunları anlamazsın BEBEĞİM! çünkü senin isyanın beni sevdigin zamanlarda olmuştu...

Begendiginize sevindim arkadaslar devam o zaman yerimseniben

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer>--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

*şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!
* "A"cıya "Ş"ikayetsiz "K"atlanmak=AŞK
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
* İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdi r yada tam karşısında...
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksink i benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
*Gidene kal demeyeceksin.g idene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere .dönmeyene dön demek acizlere yakışır...
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın

eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin.

bu çok güzel :asigim:

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα... bu çok hoşuma gitti işte.sağol emeğine sağlık

Begendiginize sevindim arkadaslar ,rica ederim ...yerimseniben

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

bunu da beğendim hatta hemen msn ye yapıştırdım

elinize,yüreğinize sağlık kızlar çok teşekkür ederim :1hug::1hug:

270518g6bcz7f8w1ot7uu4.gif
[/IMG]

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη,ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

кιмιм вєη??? ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz....
уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє...

...ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

ιуιℓιк єтмє кüçüк göяüяℓєя кöтüℓüк єт gυяυя ∂υуαяℓαя

à$k'a ve Sàna İhànet êtmiyørum ßênim KırgınLıgım A$k'a Sen üstünê àLındın..

NASIL İNANIRIM SANA...BU YÜREK AĞIR BANA SEVGİN ÖYLE UZAKLARDA NEFES ALSANDA YANIMDA... BU AŞK FAZLA SANA!!!!

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn...?

evde kalmış kızlar müjde.......... adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilonuzu yazıp 2111\'e gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım......... (dikkat...ilk 10\'a girene turşu bidonu hediye......)

Kara Biber Kırmızı Biber Beni Unutursan Geber...

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..

Bak Dostum Yasamayı Öğren Ellerinle Tut Gözlerinle Gör Hayatınla Savas !...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

işte bu süperdi zepp teşekkürler şimdilik işime yaramaz ama sakla samanı gelir zamanı yerimseniben:smiley-cool:

X