Nişan NİŞANDA DAĞITILACAK HEDİYEYİ KENDİM YAPMAK İSTİYORUM, SİZCE NE YAPABİLİRİM?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

timeless777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
8
2
25
Merhabalar, ben biraz sıkışık bir dönemdeyim malum ekonomi… Yakın zamanda da nişanımız var. Zaten tüm ev eşyalarını erkek arkadaşım aldı. Benim gelirim olmadığı için ona hiç destek olamadım. Ailemden de borç almak benim için çok zor. Ve bir de evlenmek için bu kadar masraf yapılmasını mantıklı bulmuyorum. Ama erkek tarafı böyle şeylere önem veriyor. Ben bunu önerdiğimde “gerekirse biz alırız olmaz öyle gibi” bir moda girdiler. Ben de daha fazla mahçup olmak istemiyorum, nişanda dağıtılacak hediyeleri kendim hazırlamak istiyorum. Sizce nişanda ne dağıtabilirim el emeği olarak?
Ben boncuklu takılar yapıyorum, örgü de örebiliyorum, örgüyle küçük sepetler yapabilirim diye düşündüm (takılık gibi), yine örgüden bardak altlığı vs yapabilirim. Bunlar sizce yetersiz mi?
Eğer yetersizse başka ne yapabilirim sizce, şimdiden çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️

Merhabalar, ben biraz sıkışık bir dönemdeyim malum ekonomi… Yakın zamanda da nişanımız var. Zaten tüm ev eşyalarını erkek arkadaşım aldı. Benim gelirim olmadığı için ona hiç destek olamadım. Ailemden de borç almak benim için çok zor. Ve bir de evlenmek için bu kadar masraf yapılmasını mantıklı bulmuyorum. Ama erkek tarafı böyle şeylere önem veriyor. Ben bunu önerdiğimde “gerekirse biz alırız olmaz öyle gibi” bir moda girdiler. Ben de daha fazla mahçup olmak istemiyorum, nişanda dağıtılacak hediyeleri kendim hazırlamak istiyorum. Sizce nişanda ne dağıtabilirim el emeği olarak?
Ben boncuklu takılar yapıyorum, örgü de örebiliyorum, örgüyle küçük sepetler yapabilirim diye düşündüm (takılık gibi), yine örgüden bardak altlığı vs yapabilirim. Bunlar sizce yetersiz mi?
Eğer yetersizse başka ne yapabilirim sizce, şimdiden çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️
Nikahimda kendim yapmistim minik sepetlere lavanta kesesi :) cok begenilmisti ama benim sepetler orgu degildi toptancidan almistim size fikir olur belki.. sizde sepet orup icine kese koyabilirsiniz yada kese örüp icine lavanta keseleyip koyabilirsiniz

Bana da arkadaşım yapmıştı küçük tüplere kahve koymuştu, ciciydi. Sizin dediğiniz şekilde aklıma anahtarlık geliyor bi arkadaşımın nişanında vermişlerdi çok tatlı gelmişti gözüme
images
şunın gibi

Kaç kişilik hediye düşünüyorsunuz?

Ben de bazi hediyeliklerimi kendim hazırladım en son da internetten kraft kağıda basılmış isimlerimiz ve nişan hatırası yazısını cengelli iğne ile tutturdum çok güzel oldu. Yazılar 50 tl ydi içerisinde 40 ya da 50 tane oluyor. Birde bence magnetler uygun fiyatlı. Ayrıca çiçek bakımından anlıyorsanız sukulent büyütün ve onları hediyelik yapın çok çok güzel duruyor

Eklentiler

• 17044846677913737288365181691453.jpg
    17044846677913737288365181691453.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 29
X