Normal doğumdan sezeryana dönüş

aysebadee

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2023
357
246
31
Arkadaşlar 36+6 da doğum yaptım sürece geçiyorm mide ağrılarm hep vardı yine ağrım vardı akşam dedim gideym de şehir hastanesinde bi serum alayım nasılsa yarın özelde kendi doktoruma randevum var neyse gittim bebeğin kalp atışları hızlanmış bir gece kal dediler tam dedim servise çıktım bi serum aldm kalp atışı düzeldi sonra tam yatacakken pat diye içimde bi ses ve suyum aniden geldi aşırı şekilde hemen imza attım çıktım kendi doktorumu aradım asansörle hastanaden ayrılırken asansör bozuldu abiler içinde zıpladı çalıştırmak için kalan su da öyle gitti sonra kendi hastanemize geldik geldiğimde açılmam 6 cm di yarım saat sancı çektim açılmam on cm oldu doğuma aldılar doktorumu istedim ancak ebem sağolsun kendini hep öne attı beni strese koydu bebeğin kafası saçları göründü dedim tek ıkınaym çekin öyle olmaz ıkına ıkına gelecek bi yavaşca çekecez sonra doktorum devr aldı beni ama o zamana kadar gücüm tükendi akciğer yetmezliğim var naptıysam o an gücümü toplayıp geri ıkınamadım ameliyathaneye acil indirdiler buz gibiydi doktorum orda da denedi ıkınamadım daha ben perişan oldum halsizdim açtm ani gelişti güçsüzdüm yapamadım ağladım başaramadım yalvarırım bayıltın beni diye ağladım sonra bayılttılar sezeryanla bebeği aldılar yani Allah bana aşırı kolay bi doğum nasip etti ancak ben güçsüz hissettm siz sürecinizi güzel yönetin ve özelde doğacaksanız doktorunuza şart koyun ebe kesinlikle işin içinde olmasın diye çünkü iki el iki yöntem sizi strese koyuyor böyle işte her doğum hakkında hayırlısı olsun 😍 bebek 36+6 3.150 gr sağlıklı

X