Normal Doğumla Bebişiniz Kaçıncı Haftada Geldi 🤗

mervergn

🧸
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
1.543
854
25
Kızlar merhaba 36+3 haftalık hamileyim normal doğum bekliyoruz ilk gebeliğim olduğu için çevremdeki herkes 40 haftayı doldurursun 42 yi bile bulur hemen doğuramassın diyor böyle bir şey var mı kii🙈normal doğum yapan güzel anneler sizin bebişleriniz kaçıncı haftada gelmişti☺️

Ben 39da bebeğin kilosu normal doğum için ideal sınırı aşmaya başladığından dolayı suni sancı ile doğurdum ama suni olmasaydı da bir kaç güne gelecekti bence çünkü nişan gelmişti. Sağlıkla gelsin minik

Ben 39da bebeğin kilosu normal doğum için ideal sınırı aşmaya başladığından dolayı suni sancı ile doğurdum ama suni olmasaydı da bir kaç güne gelecekti bence çünkü nişan gelmişti. Sağlıkla gelsin minik
Oyy maşallah ☺️benim bebekte biraz kilolu gidiyor demekki suni sancıyla başlatma ihtimalleri de varmış🙈çok teşekkür ederim 💕

Oyy maşallah ☺️benim bebekte biraz kilolu gidiyor demekki suni sancıyla başlatma ihtimalleri de varmış🙈çok teşekkür ederim 💕
Benim doktorum 4 kilodan sonra normal doğum çok önermem ama tercih senin demişti en son kontrolde 3900 görünce suni teklif etti bende kabul ettim. 3 gün sonrasında 3950 doğurdum 😂

İlk kızım 39+1
İkinci kızım 39+3
Şuan oğluma hamileyim bilmiyorum nezaman gelir bakalım 🥲

X