Gelinlik Modelleri Nurbanu,birsen,glamour ve gül erdem moda evleri arasında kararsızım???

lover_sound

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2012
35
0
Kızlar Merhaba
Bu hafta gelinliğime karar vermem gerekiyor.ama çok kararsızım.kadıköye iki kere gidip bütün moda evlerini dolaştım.tam içime sinen olmadı ama bi kaçtane beğendiğim model var.Nurbanu,birsen,glamour moda evlerinde daha çok beğendiklerim oldu.bu moda evleri hakkında bilgisi olan varmı? özel dikim olacağı için biraz tereddütteyim.Gül erdem moda evindede hiç deneyeceğim gelinlik yoktu.direk özel dikim çalışıyormuş.sizde bu 4 modaevinden hangisini tercih etmeliyim.hangisi daha iyi dikim yapar istediğim gibi.

Merhaba lover_sound;
Açıkçası birsen,glamour moda evleri hakkında bir bilgim yok.Gül Erdem'e bir arkadaşım diktirdi.Pek memnun kalmadı.Duvağına özenilmemişti. Gelinlikte karın bölgesi pot duruyordu.Belki onun vücut yapısındandır ama bence iyi bir özel dikim gelinlikçi gelinliği vücuda tam oturtmalı.Aksi takdirde adı niye özel dikim olsun değil mi?

Eğer özel dikim yaptıracaksan Nurbanıyu öneririm. Bende orada diktirmiştim gelinliğimi. Nurbanuyu tercih etmeden önce Kadıköydeki bir çok gelinlikçiyi gezdim. Ama iyi ki Nurbanuyu tercih etmişim.İçime o kadar sinen bir gelinlik diktiler ki herkes bayılmıştı.
Gelinliğin tüm detayları ile teker teker ilgileniyorlar.Ayrıca gelinliğin kalıbını üzerine gerçekten harika otutturuyorlar. Bunun dışında kullandıkları malzemeler piyasanın en iyisi tüm gelinliklerinde hayal tül ve ithal tarlatan kullanıyor.Gelinliğin üzerine kullandıkları işlemeler çok özgün(ki gelinliğin dikilmeden önce dantel arşivlerinden sana seçtiriyorlar).
Hangi gelinlikçi olursa olsun eğer kafanda tam bir model belirlemişsen işin neredeyse yarısı bitmiş demektir. :)

Kolay gelsin....

Kızlar Merhaba
Bu hafta gelinliğime karar vermem gerekiyor.ama çok kararsızım.kadıköye iki kere gidip bütün moda evlerini dolaştım.tam içime sinen olmadı ama bi kaçtane beğendiğim model var.Nurbanu,birsen,glamour moda evlerinde daha çok beğendiklerim oldu.bu moda evleri hakkında bilgisi olan varmı? özel dikim olacağı için biraz tereddütteyim.Gül erdem moda evindede hiç deneyeceğim gelinlik yoktu.direk özel dikim çalışıyormuş.sizde bu 4 modaevinden hangisini tercih etmeliyim.hangisi daha iyi dikim yapar istediğim gibi.

Canım bir fikrim yok ama daha önce burada Nurbanu ve Gül Erdem için olumlu yorumlar okumuştum. Memnun kalan arkadaşlar vardı. Diğer ikisi hakkında ise bilgim yok.

X