Öğretmenden kız öğrencisine: Ev tutarım hem kızım hem eşim olursun

nerdesin yaw seni arar oldu gözlerim burda:KK66:
ayyy sağol ya canım
evdeki interneti kapattık yenisini alacaktık bu kapalılık zarfında internet başında çok vakit geçirdiğimi gördüm şimdilik almamaya karar ve derslerim var onlara yoğunlaştım....sınavlardan sonra geri döncem inşallah özledim... şimdilk eşimin paketinden arada giriyorum....sen nasılsın görüyorum ki bıraktığım gibisin....
enlerde olmazsa olmaz kk adayımdın oy kullanamadım burdan söyleyim bariiii

ayyy sağol ya canım
evdeki interneti kapattık yenisini alacaktık bu kapalılık zarfında internet başında çok vakit geçirdiğimi gördüm şimdilik almamaya karar ve derslerim var onlara yoğunlaştım....sınavlardan sonra geri döncem inşallah özledim... şimdilk eşimin paketinden arada giriyorum....sen nasılsın görüyorum ki bıraktığım gibisin....
enlerde olmazsa olmaz kk adayımdın oy kullanamadım burdan söyleyim bariiii

ay sağol canım,:KK5: sanırım sadece en iyi paylaşımda öndeyim şimdilik, neyse Mune bizi konu dışından banlamadan ufak ufak kaçalım:KK48::KK48:

O nasıl bir teklif öyle :KK57: kızı yaşında olduğunun, yaptığının pedofili olduğunun farkında pislik ettiği teklifle buna kılıf hazırlamış resmen. Yahu bu erkeklerin beyinleri şeylerine kaçmış

İğrenç ya kime guvencegimizi şaşırdık be.
Yazıklar olsun öyle eğitmenle Allah'im her gün boyle sapık haberlerini duymak zorunda miyiz.. Bari adam gibi bir ceza versinler su adama pek umudum yok ama(!)
Beni bir başka uzen mevzu bir anadolu lisesinde bile kopya mevzularinin olması.
Egitim sistemi nereye gidiyor?

X