OKB

ijsjdksoso

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2023
110
6
24
Merhaba arkadaşlar bir takım sorunlarım var bugün gittim doktor a bana ilaç yazdı , lustral diye 50 mg yarın kullanmaya başlayacağım ciddi bir şekilde obsesyonlarım var herşeyi kafama takıyorum olumsuz düşüncelerden yedim kendimi artık bıktım bu süreci çok zor atlatacağım atlatabilir miyim onu da bilmiyorum bu durumu yaşayanlar dönüş yapabilir mi belki kendimizi daha iyi hissederiz

Lütfen rica ediyorum defalarca aynı konuyu açmayınız, 2022 Ekim ayından beri bazı psikolojik sorunlarınız varmış, siz 1,5-2 yıldır bu durumu öteleyip durmuş psikolojik yardım almayı ertelemişsiniz, aynı konuyu sürekli açmanız çözüm değil, tedaviye yeni başlamışsınız daha ilacı kullanmaya başlamadan zor atlatacağım diye şartlamayın kendinizi.

Lütfen rica ediyorum defalarca aynı konuyu açmayınız, 2022 Ekim ayından beri bazı psikolojik sorunlarınız varmış, siz 1,5-2 yıldır bu durumu öteleyip durmuş psikolojik yardım almayı ertelemişsiniz, aynı konuyu sürekli açmanız çözüm değil, tedaviye yeni başlamışsınız daha ilacı kullanmaya başlamadan zor atlatacağım diye şartlamayın kendinizi.
Yani burdan bile okb seviyesi bağırıyor. Keşke tedaviyi bu kadar ötelemeseydi.

Geçer tabi neden geçmesin. İlaçlar beyin kimyanızı düzenliyor. İyi hissedeceksiniz. Siz bi adım atın başlayın ilaçlara iyi olacaksanız

X