online diyetisyen tavsiye

Yok hayir ben biraktim hem de hic memnun kalmadan. 3. haftada 1 kez yulaf-sut-hurma-kakao karisimini yedim. Listede bu malzemelerin hepsi vardi ama boyle bir karisim yoktu. Bana listeye uymuyorsunuz dedi. Tek uymadigim da bu yani. Dedim bunu 4. hafta listesine ekler misiniz . Hayir ekleyemem benim kendi taroflerim var onlardan yapin dedi. Dedim zaten herseye zor yetisiyorum, bu hazirlamasi kolay bana keyif veren bir tarif hem de zaten 3 haftadir ilk kez tatli bir sey isteyip de yedim, olmaz dedi bana. Iletisime son derece kapali. Ben tabaklarimi gonderiyordum tek bir mesajda bile bu uygun degil demedi sonra siz listeye uymuyorsunuz dedi. Ne de uymuyorum deyince hep bu bir kez yasanmis olan kakaolu yulafi soyledi durdu. Hic hoslanmadim, keyif almadim kendisi ile olan iletişimimden. Mesela et salata yedim diyorum yaninda makarna yemediginiz icin kilo vermediniz diyor. Bunu ilk defa duyuyorum nedenini aciklarmisiniz dedim siz listeye uymuyorsunuz ile devam etti.
Yaa çok şaşırdım gerçekten, en iyisi araştırmaya devam edeyim, teşekkürler cevabınız için😊

X