OVİTRELLE 8.Gün

İnşallah güzel haberler alırsınız bende hiçbir belirti yaşamadım sadece 2 gündür göğüs uçlarım ağrıyor o da aşırı şekilde değil
Brnim önceki gebeliğimde inanılmaz bel ağrılarım kasık ağrılarım göğüs ağrılarım vardı ve sonuç pozitifti. Şimdi hiçbir belirti olmayınca ister istemez stres yapıyorum

Brnim önceki gebeliğimde inanılmaz bel ağrılarım kasık ağrılarım göğüs ağrılarım vardı ve sonuç pozitifti. Şimdi hiçbir belirti olmayınca ister istemez stres yapıyorum
Bende burda okuyorum herkes bir belirti yazmış çok stres yaptım acaba oldu mu olmadı mı bende neden bir şey yok diye çok stres yaptım hayırlısı olsun hepimiz için inşallah güzel haberler alırız

Bende burda okuyorum herkes bir belirti yazmış çok stres yaptım acaba oldu mu olmadı mı bende neden bir şey yok diye çok stres yaptım hayırlısı olsun hepimiz için inşallah güzel haberler alırız
İnşallah allah isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın 🙏🏻

Leke görünce gitmedim hala leke halinde kaset test vardı onu yaptım negatif inşallah sizden güzel haberler alırız dualarım sizinle 🙏🙏
Bende kan testi verdim bugün 14.gün <<2 çıktı ama anlam veremedim normalde tek küçük işareti olur testte ama benim testimde << böyle bir işaret var

Bende kan testi verdim bugün 14.gün <<2 çıktı ama anlam veremedim normalde tek küçük işareti olur testte ama benim testimde << böyle bir işaret var
Şu an negatif görünüyor her hastanenin farklı ona çok takılma ama regl günün geçince tekrar yaptır. Regl olana kadar umut hep var

Kızlar ovitrelle vurulali 6 gün geçti doktorun dediklerini uyguladık bugün erken gebelik testi yaptım bu şekilde çok çok silik çıktı iki gün yaptığımda daha net çıkmıştı iğne vucudumdan atılıyor mu ? Tuttuysa regl günyne kadar silik çıkması gerekmez miydi

Eklentiler

• Screenshot_20240312_200055_Gallery.jpg
    Screenshot_20240312_200055_Gallery.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20240312_200022_Gallery.jpg
    Screenshot_20240312_200022_Gallery.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 17
  • 20240312_195506.jpg
    20240312_195506.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 17
Selam arkadaşlar bugün ovitrelle çatlatma iğnenin 8 .günü kaset test yaptım ikinci çizgi silik çizgi çıktı ama 4.dakikada silik çizgi oluştu bu konuda pek bilgim yok erken mi yapmışım biraz daha beklemelimiyim
Klomen+letu+ovitrelle+duphaston kullanıyorum
Bende bugün 12. Günümdeyim silik cift çizgi cıkti sende bir gelişme var mı

Ben iğne vurulali 7 gün oldu reglime de 6 gün kaldı iki gündür sağ kasigim ağrıyordu umutlanmistim bugün regl şişkinliği ve sancısını ara ara hissediyorum regl olacakmisim gibi geldi psikolojik olarak çöktüm bı anda

X