Ovülasyon testimi yorumlar mısınız? Sürekli çift çizgi

dnzbr

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
116
26
23
Merhabalar. Sat 14 şubat 5 gün sürdü 18 şubatta bitti. 22 şubattan beri de ovülasyon testi yapıyorum ama bir gariplik var sanki. Yaptığım ilk testte iki çizgi de net çıktı 23 şubatta dışarıda olduğum için test yapamadım. Sonraki yaptığım testler de sanki iki çizginin rengi de aynı gibi geldi bana yoksa ben mi yanlış görüyorum bi bakıp yorumlar mısınız? 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_2219.jpeg
    IMG_2219.jpeg
    134,7 KB · Görüntüleme: 100
Merhabalar. Sat 14 şubat 5 gün sürdü 18 şubatta bitti. 22 şubattan beri de ovülasyon testi yapıyorum ama bir gariplik var sanki. Yaptığım ilk testte iki çizgi de net çıktı 23 şubatta dışarıda olduğum için test yapamadım. Sonraki yaptığım testler de sanki iki çizginin rengi de aynı gibi geldi bana yoksa ben mi yanlış görüyorum bi bakıp yorumlar mısınız? 🙏🏻

Pcos olabilir mi? Gelişmiş ama çatlayamamış olabilir.

Merhaba nasil oldunuz?catladimi yumurta?gebelik oldumu?benimde testim sizinkisi gibi o yuzden merak ediyorum
2 martta silikleşmeye başlamıştı ama 10 martta tekrar pik gördüm 11 martta silikleşti ve t çizgisi daha koyuydu büyük ihtimalle 11 martta çatladı yani o zaman yumurtlamadım sanırım biraz garip oldu bu ay.

X