Ovulasyon testinde pik görememek

Merhabalar ben düzenli olmasa da ovulasyın testi kullandım ama hiç pik göremedim hep koyuya yakındı hiç pik görememek neden olur bi bileniniz var mı
Bende bu ay sadece pozitif gördüm gece pik yaptı sanırım sizinde bolemiydi testleriniz

Eklentiler

• 1000043446.jpg
    1000043446.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 37
Evet kontrol çizgisi kadar hiç koyu olmadı 😢
Servikal mukus takibi yapıyorum ben ozaman başlıyorum ovulasyon testine 19.gunle aynı dimi sizinkiler bizim yumisler bu ay çok büyümeden pit ladi sanırım 20 üzeri pik veya gece pik oldu bugün çatladı diye düşünüyorum sanırım günde 1kez değil 2kez yapmak lazım

Servikal mukus takibi yapıyorum ben ozaman başlıyorum ovulasyon testine 19.gunle aynı dimi sizinkiler bizim yumisler bu ay çok büyümeden pit ladi sanırım 20 üzeri pik veya gece pik oldu bugün çatladı diye düşünüyorum sanırım günde 1kez değil 2kez yapmak lazım
Günde bir kere yapıyorum ben ama herkes diyor ki tam koyu olacak hiç göremedim o kadarını😢 ben yumurtlamıyor muyum diyorum yani 9 aydır deniyoruz doktora gidiyorum normal diyor fsh 5 Amh düşük biraz. 1 geldi ama fsh önemliymiş hormonlarda bi sorun yok ultrason da normaldi ama pik göremiyorum bu ay Femera kullandım bir de inşallah olur yarın muayenem var bi de şimdi hiç göremeyince bende şaşırdım

benimki de böyle yumurta büyüyemeden çatlıyor olabilir. önümüzdeki ay ben de doktorla yumurta takibi yaptıracağım. delireceeeğmmm artık.
6 aydır düzenli kullanıyorum ben ovulasyon testi 6 aydır hiç pozitif görmedim.
bu arada genelde günde 2 kez 8 saat arayla yapılması öneriliyor ovulasyon testinin. ama ben öyle yaptığım halde hüç pozitif görmedim 😟

Eklentiler

• IMG_1859.jpeg
    IMG_1859.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 32
benimki de böyle yumurta büyüyemeden çatlıyor olabilir. önümüzdeki ay ben de doktorla yumurta takibi yaptıracağım. delireceeeğmmm artık.
6 aydır düzenli kullanıyorum ben ovulasyon testi 6 aydır hiç pozitif görmedim.
bu arada genelde günde 2 kez 8 saat arayla yapılması öneriliyor ovulasyon testinin. ama ben öyle yaptığım halde hüç pozitif görmedim 😟
Evet testlerimiz aynı bende bu ay yumurtlama takibindeyim 🥲 yarın kontrolüm var pcos yok bende sizde var mı

Ben bu kere pik gördüm.
Diğerleri hep yakındı, zamanı yakalamak ile ilgili, belki pik gece göreceksiniz atıyorum sabah 7 de.
Yakını görmeniz yeterli.

Günde bir kere yapıyorum ben ama herkes diyor ki tam koyu olacak hiç göremedim o kadarını😢 ben yumurtlamıyor muyum diyorum yani 9 aydır deniyoruz doktora gidiyorum normal diyor fsh 5 Amh düşük biraz. 1 geldi ama fsh önemliymiş hormonlarda bi sorun yok ultrason da normaldi ama pik göremiyorum bu ay Femera kullandım bir de inşallah olur yarın muayenem var bi de şimdi hiç göremeyince bende şaşırdım
Amh değer çok önemli gebelik için yumurta rezerviniz az detaylı dr muayenesi olun isterseniz

Amh değer çok önemli gebelik için yumurta rezerviniz az detaylı dr muayenesi olun isterseniz
Muayenede normal görünüyor ama pek Amh takılmıyorum geçen sene 0,96 geldi Sonra inanmadım tekrar test verdim 1.8 geldi verdiğim kan tahlili yanlış mı bilemiyorum o tahlil hastanede çalışılmıyordu ve başka hastaneye gidiyordu o aşamada çok beklemiş olabilir demişti doktor bundan 5 ay önce de 1,2 geldi yani referans değerleri arasında bu kadar değişkenlik olmaz dedi normalde

X