Panik ataklının göğüs büyütme macerası :)

dr masaj yap dedi valla pişman olmuştur bana yaptığına zaten 🙈 ama sol memem daha bombeli duruyor ve acıyor inş geçer sizinde öyleymiş ya bir rahatlama geldi çok şükür 😂
Ben de bu durumu biraz kafama takıyordum. Acaba dren takılmadı ondan mı sert hala? Acaba bir sorun mu var🤪🤪 aklımda deli sorular😂 iyileşme süreci çok uzunmuş. Ameliyat olacağım, bir haftaya toparlanırım diye düşünüyordum🤭

Ben hala takılıyorum ya 😔 sol memem hiç iyileşmeyecek gb dr sürekli rahat ol sorun yok diyor ama eğildiğimde falan orada batma sızı gb şeyler mevcut ve taş gb şekli de oturmadı ilk gün nasılsa hala öyle.. sağ çok güzel ödemi gitti ve yumuşamaya başladı

Ben hala takılıyorum ya 😔 sol memem hiç iyileşmeyecek gb dr sürekli rahat ol sorun yok diyor ama eğildiğimde falan orada batma sızı gb şeyler mevcut ve taş gb şekli de oturmadı ilk gün nasılsa hala öyle.. sağ çok güzel ödemi gitti ve yumuşamaya başladı
Benim de sol taraf daha sert. Şunu farkettim, gün içerisinde kendimi çok yorduysam daha sert oluyor. Masaj yaparsam sertlik biraz gidiyor. Gece yatakta sağdan sola dönerken sol memenin üst kısmında batma hissi oluyor, çok sık değil ama ara da oluyor.

X