Parmak Ucunda Yürüme

Seebaasee

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
16
3
28
Hanimlar hayirli günler oglum 2 bucuk yaşinda yurumeye basladigindan beri cogunluk parmak ucunda yuruyor normalde basabiliyor ama parmak ucu agirlikli yuruyor 1 bucuk yasinda doktora goturmustum arka tendonlar icin esnetme egzersizi verdi ama cocugum cok hareketli oldugu icin yaptirmiyor tekrar goturdum gecen gunlerdr ozel ortopediste yonlendirdino da ilk basta alçilma tedavisi yapalim dedi sonra aparat varmis surekli onu kullancakmisiz ayagini tam basana kadar napcagimi bipmiyorum tekrar baska doktoea da goturmeli miyim.napmaliyim.bilmiyorum acikcasi 10500 de ucret stiyorlar benim butcemi asiyor neden devlet hastaneleri ilgilenmiyorda ozele gitmek zorunda kaliyorum anlamiyorum gercekten ayni tedavileri neden yapmiyorlarsa her neyse bu durumu yasayanlar konyada olanlar önerecekleri doktor olanlar var mi acaba yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden cok tesekkur ederim

Kizim 3 yaşına kadar parmak ucunda yürüdü hiçte bisey olmadı şimdi 8 yasinda gayet normal yürüyor

bence birşey yapmaniza gerek yok komsumun kızıda 3 yasina kadar balerin gibiydi ben üzülüyordum . şimdi 5 yaşında unuttuk gitti normal basabiliyor koşuyor yürüyor hic birsey kullanmadilar. normal basmıyormu

Her cocugun durumu sebebo de farkli olabiliyor ya ilerde gecmeyebiliyor ameliyat olmak zprunda kaliyor kimi cocuk ondan gittik ama nolcak sonucu bakalim tesekkurler yoeumunuz icin
Benim en küçük oğlum hic duz basarak yürümedi 30 aylık. En buyuk oglum da cok farkli basiyordu. Ankara'daki doktorlara götürdük biz boyle bir yurume tarzi hic gormedik dediler. Ama su an yürüyor basiyor 9 yaşında

bence birşey yapmaniza gerek yok komsumun kızıda 3 yasina kadar balerin gibiydi ben üzülüyordum . şimdi 5 yaşında unuttuk gitti normal basabiliyor koşuyor yürüyor hic birsey kullanmadilar. normal basmıyormu
İnşaallah sizin dediginiz gibi benim oglumunda ilerleyen zamanlarinda euzelir yurumesi

Benim en küçük oğlum hic duz basarak yürümedi 30 aylık. En buyuk oglum da cok farkli basiyordu. Ankara'daki doktorlara götürdük biz boyle bir yurume tarzi hic gormedik dediler. Ama su an yürüyor basiyor 9 yaşında
Cok sevindim artii ruz bastiginda umarim benim oglumunda duzelir yuruyusu