Pcoslu olup femara ve ovıtrella ile hamile kalan var mı ?

Pcosluyum 68kiloyum 3ayda bir adet oluyorum femara kullandım 5gün günde iki tablet iki adet yumurtam gelişti 28 aralıkta ovıtrella vuruldum doktor cuma cumartesi pazar ilişki önerdi ek olarakta Progestan 200verdi doktor sabah akşam vajinal olarak atıyorum üç gündür test yapıyorum pozitifim ama iğnenin etkisi ile doğru sonucu 14gğn sonra dedi doktor benim gibi sonucu pozitif olan var mı Hamile kalan var mj veya sonra negatife dönen var mı
Merhaba bende pcosluyum. Evlendikten 2 ay sonra kontrole hiçbir şeyin yok dedi. Ondan sonra da gitmedim zaten adetim baya gecikince yanlış değilsem 25 gün gecikme olmuştu hastaneye gittim en iyi doktora sıra vardı baktı her iki yumurtalığını da sarmış dedi kistler gebelik düşünüyor musun dedi evet dedim duphaston verdi adetin 3. Günü gelip hormon testi ver dedi gittim verdim sonuçların çok güzel çıkmış dedi femara verdi 12. Günü kontrole gittiğimde yumurtam 19 mg olmuştu bu ay kesin hamilelik olur dedi ve ayriyeten folik asit verdi geçen ay olmadı hatta kimyasal gebelik bile olabilir dedi çünkü kahverengi akıntım başladı gece sabaha hiçbir şey yoktu hastaneye gittiğimde kanamam başladı test verdim çok şükür kimyasal gebelik değildi ve şeker ilacı yazdı diaformin kilo vermeni sağlayacak ve yumurtaların daha iyi gelişecek dedi yine femara kullandım bu ay kontrole gittiğimde 21,5mg olmuştu bu akşam yada yarın kesin çatlar dedi ama sabahında catladığını hissettim 25 Aralık'ta hastaneye gittim 26 Aralık'ta çatladı 24-26-28 aralığı değerlendirdik(bu arada eşimde bir sıkıntı yok testler yapıldı) bakalım 2 hafta oldu gelen giden yok adetime 3 gün var 5-6 gündür aşırı derecede sırt ağrısı var sağ tarafım baya ağrıyor böyle ayakta durunca kendi kendine başım dönüyor yine deprem mi oluyor diye düşünüyorum bakıyorum birşey de yok ve gaz sıkıntısı da var geçen ay böyle değildi.

zaten test yapmayın onu düşünmek bile strese sokup olmasını engelleyebilir. Bende de bugüne kadar hiç belirti yoktu. İğneyi 28 aralık perşembe vurdum o günü saymıyorum. Cumartesi 1. Gün dersek bugün 10. Gün bitiyor yarın 11.gün. Bunlar belirti mi yoksa hasta oldum o yüzden mi bilmiyorum. Burnumda pis bir koku var bugün ve ara ara baş dönmesi desen değil kafam sallanıyor başka bi belirti yok. Zaten belirti olması içinde çok erken. Cuma günü evde test yapıcam. Pozitif çıkarsa dayanabilirsem pazartesiye kadar beklicem:) dayanamazsam sağlık ocağına giderim
Bende cuma kontrole gidicem adet olmazsam

İnşallah💕 kaç tane mesela?
Ben sabahları aç karna 2-3 tane yiyordum ama sabah akşam letu da kullandım glifor ve folbiol de alıyorum 1 er tane 13. Gün 21 mm de iğneyi vuruldum. Benim sorunum şuan çatlayıp çatlamadığıyla ilgili o yüzden adet günümü bekliyorum

Ben sabahları aç karna 2-3 tane yiyordum ama sabah akşam letu da kullandım glifor ve folbiol de alıyorum 1 er tane 13. Gün 21 mm de iğneyi vuruldum. Benim sorunum şuan çatlayıp çatlamadığıyla ilgili o yüzden adet günümü bekliyorum
Hadi bakalım umarım döllenme de gerçekleşmiştir 💖💖

Hadi bakalım umarım döllenme de gerçekleşmiştir 💖💖
İnşallah 🙏🏻🌸😍 ama hiçbir belirtim yok ne akıntım, ne göğüs ağrım🤷🏻‍♀️ sadece şişkinlik var ve afedersiniz ilk günlerde yoğun gaz oldu. Çatlamadığını düşünüyorum çünkü ilk iğnemde çatladığında akıntım çok fazlaydı ve yumurta akı kıvamındaydı. Ümidim hiç yok o yüzden.

İnşallah 🙏🏻🌸😍 ama hiçbir belirtim yok ne akıntım, ne göğüs ağrım🤷🏻‍♀️ sadece şişkinlik var ve afedersiniz ilk günlerde yoğun gaz oldu. Çatlamadığını düşünüyorum çünkü ilk iğnemde çatladığında akıntım çok fazlaydı ve yumurta akı kıvamındaydı. Ümidim hiç yok o yüzden.
Çatlamıştır belki de bilemeyiz hiçbir zaman 🤷‍♀️ bende daha yumurta bile yok

Pcosluyum 68kiloyum 3ayda bir adet oluyorum femara kullandım 5gün günde iki tablet iki adet yumurtam gelişti 28 aralıkta ovıtrella vuruldum doktor cuma cumartesi pazar ilişki önerdi ek olarakta Progestan 200verdi doktor sabah akşam vajinal olarak atıyorum üç gündür test yapıyorum pozitifim ama iğnenin etkisi ile doğru sonucu 14gğn sonra dedi doktor benim gibi sonucu pozitif olan var mı Hamile kalan var mj veya sonra negatife dönen var mı
Güncelleme yapıyorum olmadı kan testinde sonuç normal hamile değilim 😔😞

Güncelleme yapıyorum olmadı kan testinde sonuç normal hamile değilim 😔😞
Bende tam sormak için girmiştim. Boş konuşup saçma tavsiyeler vermek istemiyorum bende ücüncüyü denediğim için üzülme canını sıkma demekle olmadığını biliyorum. Umutlarını heveslerini isteklerini Allaha emanet et gönlünü ferahlatır. Bende yarın sabah erken gebelik testi yapacağım bişey çıkarsa kan vereceğim çıkmazsa gitmicem boşuna olmamış demektir zaten. Bugün kandil dualarınıza benide katarsanız sevinirim bende sizin için dua edicem.

Bende tam sormak için girmiştim. Boş konuşup saçma tavsiyeler vermek istemiyorum bende ücüncüyü denediğim için üzülme canını sıkma demekle olmadığını biliyorum. Umutlarını heveslerini isteklerini Allaha emanet et gönlünü ferahlatır. Bende yarın sabah erken gebelik testi yapacağım bişey çıkarsa kan vereceğim çıkmazsa gitmicem boşuna olmamış demektir zaten. Bugün kandil dualarınıza benide katarsanız sevinirim bende sizin için dua edicem.
Allah’tan verirse olur şu mübarek gece de kimin ne muradı varsa versin inşallah

Bu sabah erken gebelik testi yaptım tamamen negatif silik çizgi falan yok. Gidip kanda vermedim zaten negatif olduğu için. Artık ne yapacağımı bilmiyorum 4 aydır tedavi görüyorum bi ayı boş geçti 3 kere ilaç tedavisi gördüm. Öncesinde kendi çabalarımı hayal kırıklıklarımı düşünürsek cidden yoruldum artık hayırlısı daha ne yapılabilir bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bende 12 yaşından beri pco var. Regl düzensizliği vs. 4 senelik evliyim 2 yıl önce bir dış gebelik yaşadım. Daha sonra hiç hamile kalmadım. Bu sene işi bıraktım tedavi olmak için. Femara ve ovitrelle kullandım. Geçen ay sağ yumurtalıkta 19 cm iki adet yumurta oluştu ama grip olduk çok degerlendiremedik. Bu ay sağ yumurtalıkta Sadece 1 yumurta oluşmuş bugün çatlatma ignesini yaptım. Çok akıntı ve gaz sancısı var. Böyle olupta tek yumurta ile hamile olan var mı aranızda acaba bir umut arıyor insan bu dönemde 🥹

X