Pembemsi akıntı 7 haftalik gebelikte normal mi?

Nurpnrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
922
1.460
27
Kızlar ben adet tarihime göre hesaplayinca 7 haftalık gebeyim ama doktor Altan bakıp keseyi görünce 1 hafta önce fln 5 haftalık demişti daha 2 gündür pembemsi akinti geliyor peçeteye silince sarı akintim hep var dün acile gittik ultrasyonda bakınca bebek görünmedi kese ama Altan bakınca görünüyor Altan bakmak zararlı diye biliyorum 3 kez bakıldı bana ve bugünde pembe akıntı geldi peçeteye silince yine doktor kesin bir şey demiyor daha küçük belli olmaz dedi sağlıklı mi degilmi diye sordum midem aşırı bulanıyor kusuyorum sürekli ve isal var dün 2 tane serum taktılar ama fayda etmedi bu şekilde olanlar varmi normal mi sizce ne yapacağımı şaşırdım ?

Sizinle şuan aynı durumdayım son durumunuz nedir pembe sarı sümüksü akıntı geliyor az öncede çok az kahverengi geldi devamlı olmuyor dün 1 kere oldu bugün bir kaç defa

Sizinle şuan aynı durumdayım son durumunuz nedir pembe sarı sümüksü akıntı geliyor az öncede çok az kahverengi geldi devamlı olmuyor dün 1 kere oldu bugün bir kaç defa
Benim kanamam durmuştu ama bugün yine geldi ve riskli değildir kanama varkende kese etrafında yoktu kanama alanı çünkü ama bugün yine geldi

X