Polikistik over ve sperm düşüklüğü

Erbil yağmur a giden sadece pişman olur. Lütfen kendinize ve paranıza kıymayın.
Merhabalar, öncelikle hepimize bu yolda sabır diliyorum. bende Erbil beye gidiyorum. İlk denemem negatif 2. Denemem kan testi pozitif ama sonrası düşüş.. Kendisi ile devam etmekte o kadar muallaktayız ki… Muhasebe bölümleri ile de yaşamadığımız sorun kalmadı. Sadece en başında Erbil bey bize çok güven verdi. Gerek tıbbi bilgisi gerek iletişimi… İlkinde tutmadığı halde 2. Denemeyi kendisini tercih ettik. Şimdi yorumları okuyunca sormak istedim. Siz neler yaşadınız

kesinlikle katılıyorum bizimde doktorumuzdu erbil ve kesinlikle tavsiye etmiyoruz al benden de o kadar walla bende destan yazarım çok kötü
Merhabalar Bende Erbil beyde 2. Negatifi gördüm. 3. Yede ocakta haberleşelim dedi ama emin değiliz Siz nasıl sorunlarla karşılaştınız

Evet kendisine 3 sene gittim. Her seferinde aynı şeyi uyguladı. Ve çok acı ama 4 negatif aldım Erbil yağmurdan. Buraya destan yazarım. Bence daha kötü bi doktor olamaz. Zaten doktor demeye bin şahit ister. Ya tutarsa diye yaptı tüp bebeleri. Kesinlikle tavsiye etmiyo

Erbil yağmur a giden sadece pişman olur. Lütfen kendinize ve paranıza kıymayın.
Yorumunuz benim için çok önemli erbil beyden vazgeçebiliriz karar verme aşamasındayız. Dönüş yaparsanız sevinirim

Yorumunuz benim için çok önemli erbil beyden vazgeçebiliriz karar verme aşamasındayız. Dönüş yaparsanız sevinirim

Tabi seve seve. Benim 4 negatifim var. Şuan benden daha şanslısınız. İstanbul gibi bi yerde doktor kıtlığı mı var hanfendi. Yeni bir bakış açısına ihtiyaç olabilir. Negatif alanlar volkan turana gittiler. Erbil’den sonra fazla adam geldi. Erbil Şuan kafası karış sanırım borçlarını düşünüyor. Ben olsam asla gitmezdim. Ben böyle dedim. Bana ne dedi biliyor musunuz. Gelin 5 kuruş para almayacağım dedi hatta ilaçlar bende dedi. Bizde inandık bi gittik. Yeni yer açtım ortağım var maalesef dedi. Bira indirim yaptı. Hangi akla ordan çıkmadım bilmiyorum. Hızlıca taze transfer yaptı olmadı tabi. Bence kaçın. Heryer doktor yani.

Erbil hoca da üç sene tedavi gördüm toplam dört negatif bir defa olumlu oldu ancak kalbi durdu hiçbir açıklama yapmadı daha sonra sağlıklı ebriyo da tutulmadı. tam ne dediği belli değildi kafasına göre tedavi uyguladı baştan savma özellikle son tedavimde ona gittiğim için çok pişmanım

Erbil hoca da üç sene tedavi gördüm toplam dört negatif bir defa olumlu oldu ancak kalbi durdu hiçbir açıklama yapmadı daha sonra sağlıklı ebriyo da tutulmadı. tam ne dediği belli değildi kafasına göre tedavi uyguladı baştan savma özellikle son tedavimde ona gittiğim için çok pişmanım
Merhaba dönüşünüz için teşekkürler Erbil beye gitmekten artık vazgeçtik, yorumunuzda destekleyici oldu. Bizde muhasebe bölümünün tutarsızlığı olsun, hemşirelerin tribal tabırları olsun ve üstüne 2 negatif sonuç ile iyice soğuduk. Buraya da ekleyeceğim yaşadığım sorunları ama detaylı toparlamaya çalışıyorum. Erbil beye gitmeyi düşününler bir kez daha düşünsünler

Ben de karar verme aşamasındayım . Ne yaptınız

Biz vazgeçtik Erbil beyden, cem çelik aklımda suanda. Bizde akademik kariyerine güvenerek birde arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştik. Fakat hüsrana uğradık. Bizede negatif sonuçlar sonrası met bir açıklama yapamadı. 3. Yü denemek içinde genetik araştırmaya gireceğini söyledi. Neden en başta yapmadı? Ya tutarsa diyerek yaptığını iş iştem geçtikten sonra anladık maalesef. Daha detaylı ekleyeceğim yakın zamanda

Biz vazgeçtik Erbil beyden, cem çelik aklımda suanda. Bizde akademik kariyerine güvenerek birde arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştik. Fakat hüsrana uğradık. Bizede negatif sonuçlar sonrası met bir açıklama yapamadı. 3. Yü denemek içinde genetik araştırmaya gireceğini söyledi. Neden en başta yapmadı? Ya tutarsa diyerek yaptığını iş iştem geçtikten sonra anladık maalesef. Daha detaylı ekleyeceğim yakın zamanda
Biz Amerikan hastanesi Bülent urman ile başlıyoruz. Hayırlısı olur umarım hepimiz için

Aminn tez zamanda emeklerimizin sonucunu alırız inşallah.. Şuan ara verdik dinlenmek istiyoruz. Bülent Bey de aklımda araştıracağım. Teşekkürler

X