Polikistik over

hacininannesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
186
109
25
Polikistik over hastasıyım. İlk gebeliğim tedavisiz kendi kendine oldu. Şuan bebeğim 9 aylık. Ben ikinci çocuğu da istiyorum. Acaba ikinci çocukta tedavisiz olur mu? Ve sezeryan doğum yaptım. Ne kadar beklemem lazım? Bilgisi olanlar lütfen yazabilir mi ?

Benim için ne kadar tedavisiz o kadar iyi yani şansım varsa bi daha kendi kendine olursa hemen istiyorum ama tedaviyle olucaksa biraz daha bebeğim büyüdükten sonra düşünebilirim
Sezeryan doğumda bildiğim kadarıyla 2 3 yıl beklemek lazım tekrardan doğum yapabilmek için yoksa sağlığınızı tehlikeye atarsınız.

Polikistik over hastasıyım. İlk gebeliğim tedavisiz kendi kendine oldu. Şuan bebeğim 9 aylık. Ben ikinci çocuğu da istiyorum. Acaba ikinci çocukta tedavisiz olur mu? Ve sezeryan doğum yaptım. Ne kadar beklemem lazım? Bilgisi olanlar lütfen yazabilir mi ?
İlki tedavisiz olduysa 2.de olabilir. Bebeğinizin 1-1,5 yaşına girmesini bekleyin emziriyorsanız pcos+ emzirme ile belki hemen olmaz 2 yaşında memeden kesince 6-7 ay deneyin olmazsa tedavi olursunuz zaman kaybıda olmaz iki çocul arası

X