Polikistik sonradan olur mu

beyzaa101

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
544
278
33
Kızlar merhaba 6 yıllık evliyim daha önce 4 defa tüp bebek tedavisi denedik ve onlarca doktora gittim hepsi kistin yok yumurtalıkların çok iyi dedi hiçbir gün çeşit çeşit doktorlardan hiçbiri kist var demedi bu 2 aydır 20 günde bir regl olmaya başladım bugün doktora gittim ve doktor muayene etti ve hem solda hem sağda olmak üzere polikistik over olduğunu söyledi FSH değeride 9 olmuş ama baktığım kadarıyla polikistik öyle bir anda olan bir şey değil bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı doktor normalde güvenilen bir doktor iyi bir doktor ama böyle aniden birkaç ay içinde polikistik olur mu insan.Cok üzüldüm zaten eşim azosperm ondan kaynaklı gebelik olmuyordu.Bide polikistik tüp bebek de başarı şansını düşürür mu😔😔😔

Bende ilk adet görmeye başladığımdan beri vardı. İlk defa sonradan olan duydum açıkçası… ki bende baştan beri olmasına rağmen korunmayı bıraktığım ay daha gebe kaldım ben. Sıkma hiç canınj

Yaa bende çok şaşırdım nasıl oldu diye gerçekten darısı başıma ins 🙏Rabbim çocuğunuzu size bağışlasın teşekkür ederim

X