Polikistik ve c-life??

naksilac

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
7
1
28
Arkadaşlar merhaba,

Son 1 yıldır denememize rağmen hamile kalamadım pcos ve insülin direnci hastasıyım geçtiğimiz ay ilaçla hamile kaldım ancak kimyasal gebelik ile sonlandı. C-life macun denemek istiyorum pcosta c life kullanıp hamile kalan var mı benimle deneyimlerinizi paylaşabilir misinizzz

Hormon testi sonuçlarımı da eklemek istiyorum lütfen destek olun çok moralim bozuk

Eklentiler

• IMG_6467.jpeg
    IMG_6467.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_6468.jpeg
    IMG_6468.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 96
Arkadaşlar merhaba,

Son 1 yıldır denememize rağmen hamile kalamadım pcos ve insülin direnci hastasıyım geçtiğimiz ay ilaçla hamile kaldım ancak kimyasal gebelik ile sonlandı. C-life macun denemek istiyorum pcosta c life kullanıp hamile kalan var mı benimle deneyimlerinizi paylaşabilir misinizzz

Hormon testi sonuçlarımı da eklemek istiyorum lütfen destek olun çok moralim bozuk
LH ve fsh oranına bakınca Pcos gibi duruyor ama amh değerine bakınca kesin pcos var.
Genelde pcos da yüksek çıkar.

İkincisi benim de hormonlarım bozuktu.
LH 13 küsürdü
Fsh’ın iki katıydı ve adetlerim düzensizdi.
2 adet dönemi boyunca yaklaşık 10 ar gün olmak üzere (yani adetin 3.günü başlayıp yumurtlama görene kadar) sabah akşam Clife yedim ve hormonlarımı da adetimi de düzenledim.

Klomen tedavisine başlayınca Clife a devam etmedim.
Klomen ile hamile kalamadım ama femara ile kaldım.

Hatta bununla ilgili başlık açmıştım hangi süreçten geçtiğimi. Siz de okuyabilirsiniz.

Kısacası; ben Clife tan memnun kaldım.
Benim için gebelik öncesi ön hazırlık gibi oldu. Onu yediğim zamandan beri hep 28 günde bir adet oldum.
LH da 6 ya kadar düştü fsh ile eşitlendi.

Karışımın içinde birden fazla şey var. Alerjik durumunuz yoksa bi şans verin derim🌸

LH ve fsh oranına bakınca Pcos gibi duruyor ama amh değerine bakınca kesin pcos var.
Genelde pcos da yüksek çıkar.

İkincisi benim de hormonlarım bozuktu.
LH 13 küsürdü
Fsh’ın iki katıydı ve adetlerim düzensizdi.
2 adet dönemi boyunca yaklaşık 10 ar gün olmak üzere (yani adetin 3.günü başlayıp yumurtlama görene kadar) sabah akşam Clife yedim ve hormonlarımı da adetimi de düzenledim.

Klomen tedavisine başlayınca Clife a devam etmedim.
Klomen ile hamile kalamadım ama femara ile kaldım.

Hatta bununla ilgili başlık açmıştım hangi süreçten geçtiğimi. Siz de okuyabilirsiniz.

Kısacası; ben Clife tan memnun kaldım.
Benim için gebelik öncesi ön hazırlık gibi oldu. Onu yediğim zamandan beri hep 28 günde bir adet oldum.
LH da 6 ya kadar düştü fsh ile eşitlendi.

Karışımın içinde birden fazla şey var. Alerjik durumunuz yoksa bi şans verin derim🌸
çok geçmiş olsun öncelikle. Clife içerisindeki tablette olan hormonlardan bile fazla miktarda hormon içeriyor. Bitkisel olması bişi fark etmiyor. Ben ve çevremde bir kaç kişi örnek olmak üzere yumurtalık kanserine yakalandık bundan 5 yıl önce. Şuan iyiyim ama ağır kemoterapiler ağır tedaviler aldım. Clife herkese önerilecek ve memnuniyet içerilecek kadar masum bir macun veya ilaç değil. Kesinlikle önerilmemeli. En ufak bir hastalığı nüks ettirip kansere sebebiyet verebiliyor. Kesinlikle öneri yapılmamalı…

çok geçmiş olsun öncelikle. Clife içerisindeki tablette olan hormonlardan bile fazla miktarda hormon içeriyor. Bitkisel olması bişi fark etmiyor. Ben ve çevremde bir kaç kişi örnek olmak üzere yumurtalık kanserine yakalandık bundan 5 yıl önce. Şuan iyiyim ama ağır kemoterapiler ağır tedaviler aldım. Clife herkese önerilecek ve memnuniyet içerilecek kadar masum bir macun veya ilaç değil. Kesinlikle önerilmemeli. En ufak bir hastalığı nüks ettirip kansere sebebiyet verebiliyor. Kesinlikle öneri yapılmamalı…
İlaç olduğunu nereden çıkardınız ki.
Ben ballı macununu alıp yemiştim.
Bakanlık onaylı yasal faturalı bir sayfa olduğu için de güvenip almıştım.
Kaldı ki konu sahibi de bunun hakkında bilgi istemiş. Tecrübemi anlattım.
İçeriği ortada. Bana faydası olduğu için yazdım. Tutup da zayıflama haplarından önermişim gibi kansere kadar örneklendirmişsiniz.
Allah korusun öyle şeylerden ama dediğim gibi bakanlık onaylı olunca insan güvenmek istiyor. Belki de siz haklısınız bilmiyorum.
İnsan o an herşeyi çare görmek istiyor. Tüm mesele bu.

Bende clife ın içinde hormon olduğunu herhangi bir yerde okumadım öncelikle size çok geçmiş olsun evet ben bilgi almak istemiştim çok önerildiği için arkadaşın da dedği gibi insan bir umut bir destek arıyor

İlaç olduğunu nereden çıkardınız ki.
Ben ballı macununu alıp yemiştim.
Bakanlık onaylı yasal faturalı bir sayfa olduğu için de güvenip almıştım.
Kaldı ki konu sahibi de bunun hakkında bilgi istemiş. Tecrübemi anlattım.
İçeriği ortada. Bana faydası olduğu için yazdım. Tutup da zayıflama haplarından önermişim gibi kansere kadar örneklendirmişsiniz.
Allah korusun öyle şeylerden ama dediğim gibi bakanlık onaylı olunca insan güvenmek istiyor. Belki de siz haklısınız bilmiyorum.
İnsan o an herşeyi çare görmek istiyor. Tüm mesele bu.
İlaç olduğunu çıkarmadım tabiki çare arandığını biliyorum diyorumki ilaçların içerisindeki kontrollü hormondan bile fazla miktarda kontrolsüz hormon içeriyor. Ve bu vücutta kanseri tetiklediğini belirttim. Tabiki sizin tercihiniz. Ben cevremin ve kendimin yaşadığı kötü süreci anlattım. Herkeste iyi tepkiler vermiyor bu ballı macun. Örneklendirme yapmadan gerçeklerden bahsettim. Bakanlığın şuan onay vermediği hiç bi macun çeşidi zaten yok. Yeterki onlar vergisini alsın kardeşim 😇 tabiki sizlere şifa olsun ne diyeyim.
Bende clife ın içinde hormon olduğunu herhangi bir yerde okumadım öncelikle size çok geçmiş olsun evet ben bilgi almak istemiştim çok önerildiği için arkadaşın da dedği gibi insan bir umut bir destek arıyor
içerisinde hormon olmadığını nasıl okumassınız içerisindeki tüm bitkiler başlı başına östrajen hormonu içeriyor mesele düzensiz bulunması miktarların. Çok teşekkürler allah hiç birimize böyle hastalıklar yaşatmasın. Öneri istemişsiniz bebde cevremizde ve bende olan bu kötü tecrübeden bahsettim. Budur yani gerisi size kalmış şifa olsun

Kesinlikle katılıyorum polikistik overim var yaklaşık 6 ay kadar kaşık ve kavanoz olandan kullandım ve her iki yumurtalığımda da 12 ve 15 cm lik yumurtalık kistlerim oldu bir ay sonra ameliyatla alınacak sırf bu karışım yüzünden sol yumurtalık ve sol tarafında tüpün alınacak. Tüm hormonlarının çok kötü durumda. Ben adeti düzensizliğim ve sancılı adetlerim için almıştım.Her şey daha kötüye giit. Doktor tavsiyesi dışında bence hiçbir şey kullanmayınız.

Kesinlikle katılıyorum polikistik overim var yaklaşık 6 ay kadar kaşık ve kavanoz olandan kullandım ve her iki yumurtalığımda da 12 ve 15 cm lik yumurtalık kistlerim oldu bir ay sonra ameliyatla alınacak sırf bu karışım yüzünden sol yumurtalık ve sol tarafında tüpün alınacak. Tüm hormonlarının çok kötü durumda. Ben adeti düzensizliğim ve sancılı adetlerim için almıştım.Her şey daha kötüye giit. Doktor tavsiyesi dışında bence hiçbir şey kullanmayınız.
malesef anlamıyolar 😊 çok geçmiş olsun çok🙏🏻

X