Progesteron fitil sonrası şişlik

CNN Kaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
115
70
29
Arkadaşlar transferim 7. Gününde vajina içerisinde fitil koyarken sert şişlik gibi bişey olduğunu farkettim hemşireye sordum fitile bağlı enfeksiyon oluşmuş olabilir dedi tutunmaya engel olmaz dedi çok korkuyorum başına gelen var mı 😔😔

Korkulacak birşey yoktur diye düşünüyorum bazılarında şişlikler oluşmuş fitilden dolayı. Zaten hemşireye sormussunuz sıkıntı olsa ona göre dönerlerdi size. İçiniz rahat etmiyorsa normal bir kadın doğumcuya gidin muayene olun.

Korkulacak birşey yoktur diye düşünüyorum bazılarında şişlikler oluşmuş fitilden dolayı. Zaten hemşireye sormussunuz sıkıntı olsa ona göre dönerlerdi size. İçiniz rahat etmiyorsa normal bir kadın doğumcuya gidin muayene olun.
Yarın gidip test verecem ama bana hemşire fitilden dolayı enfeksiyon oluşmuş olabilir diyor enfeksiyon tutunmayı engelleniyor ama

Yarın gidip test verecem ama bana hemşire fitilden dolayı enfeksiyon oluşmuş olabilir diyor enfeksiyon tutunmayı engelleniyor ama
Hemşire engel olmaz demişsiniz öyle yazdığınız için bende bu şekilde yorum yaptım. Umarım sıkıntı oluşturmaz bebeğiniz size sımsıkı tutunsun

X