Progesteron

Merhaba kızlar. Ben de Çarşamba (21 Şubat) ilk aşılamamı oldum. Aynı gün e2 ve progesteron hormonlarına bakıldı kandan. Değerler iyi mi kötü mü bi yorum yapılmadı. Bilgisi olan varsa aşılama günü bu değerler kaç olmalı paylaşabilir mi ?
Benim değerlerim şu şekilde: e2 118, progesteron 0.90

Çok ilginç çünkü basit bir test niye iki tüp alındı ki acaba? Başka hormonlarına bakılsa bile 1 tüp alınıyor. Özel hastanede yaptırdım 1 saate çıktı sonucum

Merhaba kızlar. Ben de Çarşamba (21 Şubat) ilk aşılamamı oldum. Aynı gün e2 ve progesteron hormonlarına bakıldı kandan. Değerler iyi mi kötü mü bi yorum yapılmadı. Bilgisi olan varsa aşılama günü bu değerler kaç olmalı paylaşabilir mi ?
Benim değerlerim şu şekilde: e2 118, progesteron 0.90

Benim gittiğim doktor da canım 5 gün e2 baktı
Artık yani kollarım uyuştu :KK43: E2 250 üstü istiyordu ki çatlatma iğnesi vursun ve aşılama yapsın ama ne oldu e2 en son 188 oldu bir daha gonal f kullan ve tekrar test ver öyle aşılama yapalım dedi
O gece kasıklarım çok ağrıdı ertesi gün test verdim değer düşmüştü meğer kendiliğinden çatlama olmuş aşılama iptal oldu ..

inşallah olumlu sonuç alırsın
Her doktor farklı galiba belki de senin değerlerin buna daha yatkın bilmiyorum
Yumurtan büyüktür belki ve çok önemli değildir
Okuduğum kadarıyla her doktor farklı ilerliyor

Benim gittiğim doktor da canım 5 gün e2 baktı
Artık yani kollarım uyuştu :KK43: E2 250 üstü istiyordu ki çatlatma iğnesi vursun ve aşılama yapsın ama ne oldu e2 en son 188 oldu bir daha gonal f kullan ve tekrar test ver öyle aşılama yapalım dedi
O gece kasıklarım çok ağrıdı ertesi gün test verdim değer düşmüştü meğer kendiliğinden çatlama olmuş aşılama iptal oldu ..

inşallah olumlu sonuç alırsın
Her doktor farklı galiba belki de senin değerlerin buna daha yatkın bilmiyorum
Yumurtan büyüktür belki ve çok önemli değildir
Okuduğum kadarıyla her doktor farklı ilerliyor

E2 yumurta kalitesini gösterdiği için değerin düşük olması normal sonuçta sen çatlatma iğnesi oldun sonra aşılama olmuşsundur
12-14 gün sonra güzel haberler alırsın inşallah

X