Proxeed plus

Eşi proxeed plus kullanıp değerleri artan var mı

Biz kullandık ama bir faydasını görmedik. Her ilaç kişiden kişiye farklılık gösterebilir tabii bizde olumlu bir sonuç yaratmadı. Başka bir doktora gitti onu kullanma daha iyi olan bir ilaç var dedi ona geçiş yaptı. Belki sizin eşinizde işe yarar. 🤷🏼‍♀️

Kabak çekirdeği günde bir avuç , bitter çikolata hergün bir tane muz , keçiboynuzu pekmezi hatta keçiboynuzu kendisini yemesi daha kuvvetli bunlar baya artırıyor doktorumuz da bu şekilde önermişti Proxeed kişiden kişiye değişiyor herkesin problemi aynı değil canım kimisi sperm sayısından sıkıntılı kimisi hareketliliğinden kimisi bilmem neyinden yani doktorunuz verdiyse içsin eşin bi bildikleri vardır elbet bu saydıklarımın yanında kilo varsa vermeli egzersiz yapmalı ve sağlıklı beslenmeli egzersizden kastım ağır kaldırma fitness felan değil hafif hareketler yürüyüşler filan sende beraber yürüyüş yap flört ede ede gidin biyerlere :) kafanıza takmadan tatlı tatlı sevgiliymiş gibi vakit geçirin okadar iyi geliyor ki :))

Eşi proxeed plus kullanıp değerleri artan var mı
Hangi değerden bahsediyorsunuz bilmiyorum fakat eşim ve ben argifertil kullandık erkek ve kadın için olanını.
Eşimin sperm sayısı 180 milyondan 400 küsür milyona çıkmıştı.

Biz kullandık ama bir faydasını görmedik. Her ilaç kişiden kişiye farklılık gösterebilir tabii bizde olumlu bir sonuç yaratmadı. Başka bir doktora gitti onu kullanma daha iyi olan bir ilaç var dedi ona geçiş yaptı. Belki sizin eşinizde işe yarar. 🤷🏼‍♀️
Merhaba hangi ilaçmış o proxeed daha iyi olan söyleyebilirmisiniz rica etsem bizde 2 aydır proxeed kullanıyoruz ama bi işe yaramadı kimden duyduysam yarım kutuda 1 kutuda hamile kalmış ama bizde bi işe yaramadı ki eşimin sperm sayısı 300milyon çıktı herşeyi çok iyi olmasına rağmen bende de bi sorun çıkmadı

X