Pudra Pembesi Nişanlığımı Satıyorumm

juliet88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
22
0
Çoook severek giymistim artık gelinlik siparis vereceğimden satıyorumm :KK43:
36-38-40 bedene arkadan ipleriyle ayarlanabildiğinden cok rahat olur :21:

Detaylı resim görmek isteyenler özelden mesaj atabilirler

Fiyatı 300liradır, 3 saat giyildi sadece temizlik acısından yeni alacagınız nisanlıktan farkı yoktur, orjinal kutusuyla gönderim yapılacakk :KK76:

Giydiğim atakkabıları da hediye ediyorum, lame rengi 39 numara 7-8cm topuklu açık çok hoş bir ayakkabı!

$nisanlýk1.jpg

Son düzenleme:
Selam Kendinden mi bu kadar kabarık yoksa tarlatan var mı içinde?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar özelden mesaj gönderemiyomusum ne yazık ki :18:

mail adresi verebilirseniz diğer resimleri mail atabilirim :nazar:

bi tane daha ekliyorum ön kısmını detaylı görebilmeniz için, önü aslında full inciydi bu modelin ben incilerin bi kısmı yerine küçüklü büyüklü swarovski taslar kullanılmasını istedim :21: $nisanlýk2.jpg

Çoook severek giymistim artık gelinlik siparis vereceğimden satıyorumm :KK43:
36-38-40 bedene arkadan ipleriyle ayarlanabildiğinden cok rahat olur :21:

Detaylı resim görmek isteyenler özelden mesaj atabilirler

Fiyatı 400liradır, 3 saat giyildi sadece temizlik acısından yeni alacagınız nisanlıktan farkı yoktur, orjinal kutusuyla gönderim yapılacakk :KK76:

Eki Görüntüle 1087802

canım ben almak istiyorum en son olacağı nedir çnkü temizliğe gidecek ve kargo ücretini kim karşılayacak ciddi anlamda ihtiyacım var ve durumum yok bedenin kaç muhakkak cevap bekliyorum ağustosta düğünm var acilll ?

tarlatansiz giyilir mi bu? ? kızkardeşim evleniyor. 4 kız kardeşiz. dolayısıyla 3 tane abiye bakıyorum. bu da çok güzel.

tarlatansız da giyilir ama nasıl durur bilmiyorum, eteğin kabardığı bel kısmına bakmak lazım nasıl durur diye

650 ye aldim 200e satacagim ayakkabilar benden kurutemizlemesi yapildi 36-38 beden bebek bekldgimden uyguna verec3gim

Eklentiler

• PicsArt_1429556439253.jpg
    PicsArt_1429556439253.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 106
X