Rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalan var mı

fozge93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
10
1
30
Merhaba kızlar ben rahim filmi çektirdim iki tüp açık çıktı yani rahim film çektirdikten sonra tüpler açık olduğu halde yinede hamile kalma olasılığım var mı çünkü eşimle 2yıldır çocuk istiyoruz

Rahim filmi sonrası 3 ay içinde hamilelik şansı daha yüksek oluyormuş diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum doktorunuza sordunuzmu

Geçen ay çekildim bi problem çıkmadı hasta oldum bu ay da klomen kullandım bekliyorum bakalım hayırlısı inşallah

Merhaba kızlar ben rahim filmi çektirdim iki tüp açık çıktı yani rahim film çektirdikten sonra tüpler açık olduğu halde yinede hamile kalma olasılığım var mı çünkü eşimle 2yıldır çocuk istiyoruz
rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım ❤️

Herşey normalse D vitamininize baktırın

merhaba çekildiğiniz de tüplerinizde sıkıntı varmıydı yani bu işlemle mi açılma oldu bende çekildim tek tüpüm kapalıydı işlemle açtılar bu ay korunmasız ilişki oldu siz belirti yaşadınızmı
Hayır sıkıntı yoktu iki tüpümde açıktı gebelik belirtisi göğüslerim çok acıyordu şişmişti başka hatırlamıyorum 💙

Hayır sıkıntı yoktu iki tüpümde açıktı gebelik belirtisi göğüslerim çok acıyordu şişmişti başka hatırlamıyorum 💙
Merhaba rahim filminden kaç gün sonra ilişkiye girdiniz ? Doktorum bir hafta girmeyin dedi ama yumurtlama dönemini de kaçırmak istemiyorum

Merhaba rahim filminden kaç gün sonra ilişkiye girdiniz ? Doktorum bir hafta girmeyin dedi ama yumurtlama dönemini de kaçırmak istemiyorum
bende cevap vermelk istedim benimde yumurtlamaya denk geliyodu bana 1 hafta falan demedi işlemin olduğu gün sadece girmeyin dedi o kadarbende beklemedim oldu ilişki bi sıkıntı olmuyor :)

Banada ilişki konusunda bişey demedi yumurtlama zamanını doktor bakıyodurdu zaten yumurtam büyümüştü ilişki günü önermişti bi sıkıntı olmadı

Bende 22 martta cektirdim haftaya regl olcam insallah hamileyimdir ama test yaptım negatif cıktı umudum yok umarım bidaki aylarda nasip olur artık her ay bi umut beklemekten cok sıkıldım

X