Rahim filmi çektirenler bakabilir mi?

sessizkullanici

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2022
43
17
29
Arkadaşlar rahim filmi bugün çekildim. Acı eşiği yüksek olan kişi hicbi sey hissetmezken ben bayılma noktasına geldim zor kendime getirdiler. Acımasız bir doktora denk geldim sanırım sinirlendi epey kendimi çektiğim için. Neyse bu olaydan sonra soramadım sadece tüplerin açık dedi ilaclar ve fitil verdi. Korunma gerekiyor mu gerekiyorsa kac gün ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir söyler misiniz? Ve fitilden 5 kutu var.

Eklentiler

• 20240222_224908.jpg
    20240222_224908.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 67
Bende antibiyotik ve ağrı kesici vardı sadece. Fitil kullanmadım. 12 Şubat'ta çektirdim. Bir kaç gün lekelenmen olabilir dedi. Benim 5 gün sürdü. Korunma konusunu sorduğumda normal ilişki düzenine devam edebilirsin lekelenme bitince demişti. Benim 5. Gün bittiği için 6. Gün başladım o tarihten itibaren gün aşırı devam ediyorum

Merhaba, geçmiş olsun. Ben anestezili oldum antibiyotik ve ağrı kesici verdi ilişki için de arkadaşın dediği gibi normal olarak devam edebilirsin dedi özele gittim. Düzenli beraber olursanız hamile kalma oranınız yüksek oluyor. Kanama olabiliyormuş olursa endişelenmeyin.

Arkadaşlar rahim filmi bugün çekildim. Acı eşiği yüksek olan kişi hicbi sey hissetmezken ben bayılma noktasına geldim zor kendime getirdiler. Acımasız bir doktora denk geldim sanırım sinirlendi epey kendimi çektiğim için. Neyse bu olaydan sonra soramadım sadece tüplerin açık dedi ilaclar ve fitil verdi. Korunma gerekiyor mu gerekiyorsa kac gün ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir söyler misiniz? Ve fitilden 5 kutu var.
İki defe rahim filmi çektirdim iki ayrı yerde biri anestezi ile diğeri anestezisiz hiç biri korun demedi ilaçta vermedi kanama da olmadı.

Bende antibiyotik ve ağrı kesici vardı sadece. Fitil kullanmadım. 12 Şubat'ta çektirdim. Bir kaç gün lekelenmen olabilir dedi. Benim 5 gün sürdü. Korunma konusunu sorduğumda normal ilişki düzenine devam edebilirsin lekelenme bitince demişti. Benim 5. Gün bittiği için 6. Gün başladım o tarihten itibaren gün aşırı devam ediyorum
Fitil kafami karıştırıyor burda okudugum kadariyla fitil kullanan çoğu kişi iliski yasaktı yazmis. Ve 5 kutu yazmış fitilden

Her kutuda kaç tane var bir taneyse zaten ben 5 gün akıntı yaşadım 6. Gün oldu ilişki. Yada eczacıya danışabilirsin
Her kutuda 7 tane var. Toplam 35 fitil. Tüm film cekilenlere bu ilaclar verildi ama kimse bilmiyordu durumu. Doktorla da konusmak mümkün değildi zaten o agriyla da soramadim. Eczaneye danışayım olmadı

Yuh bu kadar ilacı verdi mi cidden ?
Bence bu kadar ilaca korunsanız daha iyi olur.
Bana hiç ilaç vermemişti korun ya da korunma da demedi ama zaten 4-5 gün kanamam olmuştu ilişki de yoktu o sürede.
Ayrıca apranax oldukça tehlikeli bir ağrı kesici.
Fazla içmekten gözü kör olan birini tanıyorum. Dikkatli olun.

Merhaba. Anestezili oldum. Antibiyotik fitil ya da baska ilac verilmedi. 2 gun lekelenmem oldu, lekelenme bitince iliskiye normal sekilde devam edildi, doktor lekelenmen bittikten sonra korunmaya gerek yok dedi.

Yuh bu kadar ilacı verdi mi cidden ?
Bence bu kadar ilaca korunsanız daha iyi olur.
Bana hiç ilaç vermemişti korun ya da korunma da demedi ama zaten 4-5 gün kanamam olmuştu ilişki de yoktu o sürede.
Ayrıca apranax oldukça tehlikeli bir ağrı kesici.
Fazla içmekten gözü kör olan birini tanıyorum. Dikkatli olun.
Yoğun agrim olmadigi icin agri kesici icmiyorum. Ama kanamam azalmak yerine artiyor. Fitile bugün baslayacagim. Kanamam da düne göre artmış. Iyi mi kötü mü bilemedim. Cok ilac taraftari biri değilim ama antibiyotik iyi gelir belki diye iciyorum.

çok fazla bu kadar ilaç. filmden sonra 3 gün antibiyotik bir de parol ağrı kesici vermişlerdi bana. devlette böyle
özelde ağrısız acısız rahim filmi çektirdim onda ilaç falan verilmedi 3-4 gün cinsel perhiz verdiler sadece mesela.
devlette yaptırdığımda bende çok acı çekip kendimi çektim kastım çünkü çok canım yandı ama özelde hiç bişey hissetmedim.

çok fazla bu kadar ilaç. filmden sonra 3 gün antibiyotik bir de parol ağrı kesici vermişlerdi bana. devlette böyle
özelde ağrısız acısız rahim filmi çektirdim onda ilaç falan verilmedi 3-4 gün cinsel perhiz verdiler sadece mesela.
devlette yaptırdığımda bende çok acı çekip kendimi çektim kastım çünkü çok canım yandı ama özelde hiç bişey hissetmedim.
Bildigim kadariyla filmden sonra ilk aylar önemli gebelik icin. Antibiyotik gebelik olussa dahi sıkıntı. Fitil süresince korunma önermis bi cok doktor bende 35 tane fitil var. 2 adet dönemi fitil kullanimi demektir bu da. Bu yüzden kafam karisti. Ben agridan bayilma noktasina geldim açıkçası. Bi seyler koklatiyolardi. O ara tahriş mi oldu diye düşünüyorum çünkü bugün yanma da var :KK43:

X