RAHİM FİLMİ ÇEKTİRENLER, ÇEKEN YERLER (acil yardım)

ilydkpl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
21
4
27
Merhabalar rahim filmi çektirmem gerekiyor istanbul anadolu yakasında oturuyorum doktorum sonomed diye biryer önerdi kadıköyde fakat bu filmi özel sağlık sigortası karşılamıyormuş oranın fiyatıda 800 tl maltepe tıp merkezinde 560'tl ye buldum vera hasatnesi var kartalda ordada 600 tl fakat titizlik gerektiren bir işlem ve biraz ağrılıymış bazı yerler koyun gibi davranıyormuş korktum öyle biryer istemiyorum pek güvenemedim sizin bildiğiniz yer varmı yada bunlardan birine gittinizmi acil yardım lütfen

Merhabalar rahim filmi çektirmem gerekiyor istanbul anadolu yakasında oturuyorum doktorum sonomed diye biryer önerdi kadıköyde fakat bu filmi özel sağlık sigortası karşılamıyormuş oranın fiyatıda 800 tl maltepe tıp merkezinde 560'tl ye buldum vera hasatnesi var kartalda ordada 600 tl fakat titizlik gerektiren bir işlem ve biraz ağrılıymış bazı yerler koyun gibi davranıyormuş korktum öyle biryer istemiyorum pek güvenemedim sizin bildiğiniz yer varmı yada bunlardan birine gittinizmi acil yardım lütfen
Sisli echomar da 700 e cekirdim. 0 agri ile islem bitti. Hiic birsey anlamadim gayet basarili gecti. Korkunuz var ise iyi ir hatanede oarasi neyse verin oyle cektirin. Hgs icin cok fazla para istiyirlar ama piyasa heryerde bu sekilde malesef ki🤷🏼‍♀️

Bende çektirdim özel bir hastanede anestezili ve fiyatı 1000 liraydı. Ağrı acı olmadı işlem sırasında veya sonrasında

Sisli echomar da 700 e cekirdim. 0 agri ile islem bitti. Hiic birsey anlamadim gayet basarili gecti. Korkunuz var ise iyi ir hatanede oarasi neyse verin oyle cektirin. Hgs icin cok fazla para istiyirlar ama piyasa heryerde bu sekilde malesef ki🤷🏼‍♀️
Evet bu dediğim yerde echomara bagliymis doktorum önerdi ağrısız oluyormuş okuduğum yorumlara göre umarım öyledir

Doğumdan beter diyen var tüpü tıkalı çıkanlarda. Ben hiç risk almadım. Anestezili yaptırdım.
Sonomed diye biryer var oraya gidicem heralde biraz pahalı ama orası anestezi uygulamiyormus kendilerinie guveniyorlarmis son teknoloji cihazla yapılıyor dedi adet sancısı gibi olup bitiyor dediler birde bu işlemden sonra gebe kalma oranı çok yüksek oluyormus insallah öyledir

Sonomed 'in avrupa yakasındaki şubesinde çektirdim memnun kaldım hiçbirşey hissetmedim

Sonomedde nasil bilmiyorum ama son teknoloji filan dedilerse iyi olacaktir.
Ben iki sene once Fulya acik emarda cektirmistim, benimki acili olmustu. Ama bakiyorum forumda cok memnun kalan, hic aci cekmeyen arkadaslar var fulya acikta. Bu kisiden kisiye, tuplerin durumuna gore degisen bir sey. Gelecek ay ben de Sisli Memorialde cekinecegim. İnsallah seninko de acisiz olur 🌞 ben ilkini apar topar cekinmistim, bilsem agri kesici icerdim. Anestezisiz olacaksa ve korkuyosan onden bi agri kesici icmek de bir secenek 😊

Sonomedde nasil bilmiyorum ama son teknoloji filan dedilerse iyi olacaktir.
Ben iki sene once Fulya acik emarda cektirmistim, benimki acili olmustu. Ama bakiyorum forumda cok memnun kalan, hic aci cekmeyen arkadaslar var fulya acikta. Bu kisiden kisiye, tuplerin durumuna gore degisen bir sey. Gelecek ay ben de Sisli Memorialde cekinecegim. İnsallah seninko de acisiz olur 🌞 ben ilkini apar topar cekinmistim, bilsem agri kesici icerdim. Anestezisiz olacaksa ve korkuyosan onden bi agri kesici icmek de bir secenek 😊
Agri kesiciyi doktor yasakladı 😔 sadece parol dedi oda bir fayda etmiyor insallah acısız olur bakalim 🙂

Merhaba filmi cektirdiniz mi acaba nasıl geçti cektirdiyseniz benimde çektirmem gerekiyor bı kaç güne🙈

Kızlar bir şey soracağım reglimin 4. günü alttan muayene oldum ve bugün 5. gün reglim kesildi siz ce neden olabilir muayeneden dolayı mı

X