Rahim filmimi yorumlayabilen var mı ameliyat gerekli mi

Kuzum bana da polip var gibi geldi. Ama tam emin olamadım. Bak benim kendi filmimi atayım benimki temiz bir şey yoktu iki farklı doktora gösterdim. Keşılaştırab
Teşekkür ederim. Bende bikaç doktora gösterdim onlar bişey dememişti eşimle konuştuk ben unutmuşum onlar hava kabarcığı demiş doktor ama tabi tam eminde değilim internet üzerinden bi doktora sordum oda hava boşluğu olabilir dedi polip de olabilir kamerayla belli olur böyle belli olmaz dedi bilemiyorum önümüzdeki ay tüp bebek doktoruna gidicem bakalım

Teşekkür ederim. Bende bikaç doktora gösterdim onlar bişey dememişti eşimle konuştuk ben unutmuşum onlar hava kabarcığı demiş doktor ama tabi tam eminde değilim internet üzerinden bi doktora sordum oda hava boşluğu olabilir dedi polip de olabilir kamerayla belli olur böyle belli olmaz dedi bilemiyorum önümüzdeki ay tüp bebek doktoruna gidicem bakalım
Anladım canım hava kabarcığı olabileceğini bilmiyordummm belki de öyledir gerçekten. Umarım bebişiniz sizi fazla bekletmez😍

Anladım canım çok sağol doktorlardan değil bu platformdan öğrencez heralde bize ne olduğunu doğru düzgün açıklama yapmıyorlar çektirdiğim yer dışında da başka doktora gittim öyle bişey hiç demedi şimdi mesaj attım diyo ki burdan filmden anlaşılmaz muayeneye gel geldim iki ay önce diyorum muayene gel konuşuruz diyo çok canım sıkıldı açıkçası 😔 siz ameliyat oldunuz mu süreç nasıl oluyo
Hsg den sonra sulu ultrasona girdim ne olduğunu anlamak için. Ondan sonraki reglimin bitiminde hemen ameliyat oldum. Belden aşağısını uyuşturmuşlardı, sadece narkozdan baş ağrısı çektim. Bir de ameliyat yerim içerden sızlıyordu. Bir gün yatıp çıktım hastaneden. Zor bir şey değil ama ben baş ağrısından kalkamamıştım 1 hafta

Hsg den sonra sulu ultrasona girdim ne olduğunu anlamak için. Ondan sonraki reglimin bitiminde hemen ameliyat oldum. Belden aşağısını uyuşturmuşlardı, sadece narkozdan baş ağrısı çektim. Bir de ameliyat yerim içerden sızlıyordu. Bir gün yatıp çıktım hastaneden. Zor bir şey değil ama ben baş ağrısından kalkamamıştım 1 hafta
Çok geçmiş olsun peki sizde herhangi bir belirti var mıydı ağrı sancı adet olamama vs vs

Çok geçmiş olsun peki sizde herhangi bir belirti var mıydı ağrı sancı adet olamama vs vs
Teşekkür ederim 🌸
Evet... Reglim gecikiyordu, afedersiniz regl öncesinde kabızlık, regl sırasında ishal oluyordum. Kanamam fazla oluyordu. Reglim o kadar ağrılı oluyordu ki su içmek için bile yataktan kalkamıyordum. Midem çok bulanıyordu. Kuvvetli bir ağrı kesici içmezsem ilk iki üç gün bunlar geçmiyordu. Ameliyattan sonra hayat kalitem arttı resmen. Bunların hiçbiri olmuyor artık. Normalde doktorlar polip ağrılı regl yapmaz diyorlar ama bende yapmıştı ve gözle görülür bir fark var regl sancımda. Ağrı kesici olmadan idare edebilecek raddede bir sancım oluyor artık

Bende çok daha hafifti basıklık asla risk almadım histereskopi oldum. Operasyonu ben istedim. Genelde 2 kayıptan sonra harekete geçilirmiş bu gibi durumlarda. Kesin kayıp olacak ya da erken doğum olacak demek değilmiş ama zaten tedavi görüyodum. Kayıp psikolojisini yaşamak istemedim.

Bende çok daha hafifti basıklık asla risk almadım histereskopi oldum. Operasyonu ben istedim. Genelde 2 kayıptan sonra harekete geçilirmiş bu gibi durumlarda. Kesin kayıp olacak ya da erken doğum olacak demek değilmiş ama zaten tedavi görüyodum. Kayıp psikolojisini yaşamak istemedim.
Merhaba siz histeroskopinizi kime oldunuz? Benim de hafif basıktı doktoruma güvendim ameliyat oldum ve rahmin yarısı yapıştı. Önceki rahmimle hamile kalabilirdim ama şimdi o ihtimalimi de elimden aldı maalesef.

Merhaba siz histeroskopinizi kime oldunuz? Benim de hafif basıktı doktoruma güvendim ameliyat oldum ve rahmin yarısı yapıştı. Önceki rahmimle hamile kalabilirdim ama şimdi o ihtimalimi de elimden aldı maalesef.
Çok geçmiş olsun. Bertan Akar'dı işlemi yapan doktor. Gölcük'te şu an.

X