Rahim sağ tarafta

3463

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
181
49
27
Merhaba size birşey danışmak istiyorum. Rahim filmi cektirmeden önce bir çok doktor farklı şeyler söyledi çift rahim kalp şeklinde felan filan en son gittiğim doktor bana dedi rahim filmi şart diye. Film çektirdim. Rahimde birşey yok sadece sağ tarafta. Böyle olan var mı veya bilgisi olan lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Bilmiyorum ya bı doktor bana laparoskopi gerekir iki doktor hiç gerek yok dedi
Benim doktorum rahim asma gibi ilkel yöntemlerden vazgeçtik hamile kalinca zaten düzelir demişti. Ciddi bir anomali varsa bilemem ama yumurta tüplerde dölleniyor ve tüycük yapilar üzerinde rahime ilerliyor. Hicbir operasyon gerekmez bence de.

Benim doktorum rahim asma gibi ilkel yöntemlerden vazgeçtik hamile kalinca zaten düzelir demişti. Ciddi bir anomali varsa bilemem ama yumurta tüplerde dölleniyor ve tüycük yapilar üzerinde rahime ilerliyor. Hicbir operasyon gerekmez bence de.
Yok hayır tüpler açık sadece rahim sağda dır dedi.

Eğer kalp şeklinde veya perde olsaydı operasyon gerektirdi.
Benim halamın oğlu op Dr kadın doğum uzmanı. Dedi gerek yok dedi ameliyat gibi şeylere

X