regl oldum hamile olma ihtimalim var mı

skskdn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2023
15
0
23
merhaba 27 mayısta adetim bitti 29 mayısta iliskiye girdim 30 saat sonra ertesi gün hapı ictim tam 1 hafta sonra 4 gün süren kahverengi ve koyu kırmızı renkli kanamam oldu 3 tane test yaptım hepsi negatif cıktı sonuncusunu 17. günde yaptım 2 hafta sonra cıkar diyordu testte o sıralarda stresten karnım kasıklarım sırtım basım filanda agrıyordu stres bittikten sonra hic bir yerim agrımadı normalde 20 haziranda adet olmam lazımdı ama 5 temmuzda oldum ve suam hicbir belirtim yok ama bazen regl olupta hamile olanlar varmıs hamile olma ihtimalim var mı

Regl olmak demek bebek için hazırlanan yumurtanın döllenemediği için vücuttan atılması demek. Üstüne görme ve yerleşme kanaması diye bişey var ama o leke şeklinde olur yani normal adetten farklı olur

Ustune 2 kez regl olmussunuz. Gebe degilsiniz rahat olun.

merhaba 27 mayısta adetim bitti 29 mayısta iliskiye girdim 30 saat sonra ertesi gün hapı ictim tam 1 hafta sonra 4 gün süren kahverengi ve koyu kırmızı renkli kanamam oldu 3 tane test yaptım hepsi negatif cıktı sonuncusunu 17. günde yaptım 2 hafta sonra cıkar diyordu testte o sıralarda stresten karnım kasıklarım sırtım basım filanda agrıyordu stres bittikten sonra hic bir yerim agrımadı normalde 20 haziranda adet olmam lazımdı ama 5 temmuzda oldum ve suam hicbir belirtim yok ama bazen regl olupta hamile olanlar varmıs hamile olma ihtimalim var mı
Birincisi adetten iki gün sonra tekrar yumurtlamak çok zor birşey yani o anda ilişki olsa bile hamile olasılığı çok düşük o ara kanama ertesi gün hapindan dolayı olmuştur 17 gün yaptığınız test negatif olmuş zaten adetiniz geç olması yine ertesi gün hapindan dolayı dolayısıyla hamile değilsiniz

Böle saçma sapan konu açanlar hiç mi burayı okumuyor anlamıyorum muhakkak her akşam böle bi konu açılıyor bırakın ya cevap yazmayın adet olup da hamile olunur mu ya bu nasl kafa

Merhabalar, 2 aydır yana yana çocuk isteyen eşim taşınma ve iş değiştirme sebebiyle birden bu fikirden vazgeçti. Geçen ay testim negatif çıkmıştı. 0.100 ile. Adet de oldum sonrasında fakat adet sonrası 2 hafta kadar daha kanamam oldu. Stres ve mevsim geçişindendir diye düşündüm çünkü annemi kaybettim. Bu ay ise olmam gereken adet tarihini 7 gün geçirdim fakat son ilişkimde prezervatifle korunduk. Sizce yine de hamile olma ihtimalim var mıdır? Stresten olduğunu düşünüyorum gecikmesinin ama bilemiyorum

Böle saçma sapan konu açanlar hiç mi burayı okumuyor anlamıyorum muhakkak her akşam böle bi konu açılıyor bırakın ya cevap yazmayın adet olup da hamile olunur mu ya bu nasl kafa
Hanfendi benim çevremde 9ay adet görerek hamilelik geçirmiş insanlar var. Allah ol derse olur

Yani biraz gerçekci olalım.
Hamile değilsin

Hanfendi benim çevremde 9ay adet görerek hamilelik geçirmiş insanlar var. Allah ol derse olur
Merhaba bu gerçekmi şuan aynı durumu yaşıyorum beta hcg yükseliyor ama regliyim baya bildiğiniz ama kan veriyorum sonuclar hep biraz daha yükseliyo eğer bilginiz varsa açıklarmısınız

Merhaba bu gerçekmi şuan aynı durumu yaşıyorum beta hcg yükseliyor ama regliyim baya bildiğiniz ama kan veriyorum sonuclar hep biraz daha yükseliyo eğer bilginiz varsa açıklarmısın
Dış gebelik yaşıyor olabilirsiniz veya dediğim gibi 9 ay adet görerek hamilelik geçirecek olabilirsiniz benim çevremde çok fazla var. Bu topikte yazan bir kaç hanfendi bilmedikleri konuda arkadaşımıza fazla cikismislar

Allah isterse olur ben 4 ay boyunca düzenli adet gördüm tamda regl günlerim de 7 gün sürüyordu aynı şekilde de 7 gün sürdü bildiğin regl gördüm ve şuan oğlum 2 yaşında kayinvalidemde düzenli şekilde 5 ay regl görmüş

Testlerde pozitif gördüysen ihtimalin var evet ben adetime 2 gün kala pozitif gördüm ve 2 Snra adet oldum 4 ay boyunca da düzenli regl oldum

X